İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kalite Kontrol Sorumlusu

LaTenT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
İyinet'te reklamını yapan, firma ve hizmetlerini tanıtan servislerin kalitesini kontrol etmek etmek için bir "kalite kontrol sorumlusu" uygulaması başlatılabilir. Bu kişi, kendine güvenip talep eden veya forumda hizmet duyurusu yapan kişilerin hizmetlerini, gerekirse firma durumunu kontrol etsin. Daha sonra bu sonuçları forumda paylaşsın. Periyodik sürelerle takibi gerçekleştirsin.

Bu aşamada kendimi bu konuda yeterli, titiz ve adil görüyorum. Ek olarak , programcılık geçmişimle, ilgili servisler için robotik uygulamalar yazabilir; bunları otomatik olarak istatistiğe dökebilir, şirket yöneticisi olmanın avantajıyla firmaların durumlarını yarı resmi/mali olarak analiz edebilirim. Böylece "iyinet.com" test edilmiş, onaylanmış hizmetlerin satıldığı, insanların huzur içinde alışveriş yaptığı, temiz iş yapılabilecek bir yer olur. Eğer talep olursa özel bir rütbe oluşturulup, konu resmi bir örüntüye büründürülsün. Onay verilirse ayrıntılı bir çizelge/rapor çıkarabilirim.

Ne dersiniz?

Cybokron

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
21
Forum açısından son derece yararlı olacağı kanısında olduğum için yararlı olacağını düşünüyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5