İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kaliteli 5 bot bir arada - Tüm sitelere uyarlanır

Invictus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
Şöyle bir yanlış anlaşılma var onu da düzelteyim, aşağıda yazan sitelerin botları paket halinde satılmaktadır. mesela sadece redtube yada sadece beeg botu yoktur, aşağıdaki 5 site de tek paneldedir. yani hepsi için ayrı ayrı para ödemiceksiniz.

Botlar:
  • Keezmovies
  • Redtube
  • Spankwire
  • Beeg
  • Xhamster (botta bir sorun yoktur fakat malum sitenin hotlink koruması yüzünden videolar sadece firefoxda izlenebilmektedir.)

Desteklenen sistemler: (sql yapısını gördükten sonra çok kısa bi sürede tüm scriptlere uyarlanır, aşşağıdakiler hazırda bulunan sistemlerdir)

• Wordpress
  • WebLoader v1-v8
  • Codeking v1-v2
  • DoomsDay
  • SxVideo v3
  • rgisler v3
  • onArcade v1-v2
  • Mahirix v4
  • ve adını bilmediğim bir script daha
Özellikler:
  • Ajax listeleme
  • Ajax ile eklenmiş yada eklemek istemediğiniz videoyu pencereden kaldırma. (görüntü kalabalığını engellemek için)
  • Eklenen videoların ve daha önce eklenmiş videolar disable olması(böylece eklenen video bi daha eklenmez)
  • Videoları flv olarak ekleme (embed değil)
  • Video eklerken başlık açıklama düzenleme, kategori seçme (embed değil)
  • 5 site de ttnet yasaklı olmasına rağmen videolar sorunsuz olarak gösterilir.
  • Sitelerin sürekli flv adreslerini değiştirmesi sorun değildir, bot adresleri anlık olarak almaktadır ve ttnet dns sorununu proxy kullanmadan aşmaktadır.
  • Patlamama garantisi (patladığında anında sorun düzeltilir, videoları sitenizden silmenize gerek kalmaz.)
  • Resimleri ftp'nize çekme
  • Her scripte uyarlanır, şimdilik sadece Webloader v8-v7, Codeking v1-v2 ve WordPress var. Ama sitenizin db yapısını bakıp anında sitenize uyarlayabilirim.
  • Domaine lisanslanır, başka domainde kullanılamaz. Lisans key yanlışsa videolar gösterilmez.
Ayrıca bota sonradan başka bi siteler de eklenecek. Botu alan kullanıcılara ücretsiz olarak yeni botlar eklenmiş hali de verilecek.

Aslında resimler daha açıklayıcı olucaktır. Resimler:

demo için pm isteyin.

Tek domain fiyatı: 10 TL (Fiyat sadece iyinet.com, yani bu konu altındaki satışlarda geçerlidir. Normal satış fiyatı 15 liradır.)
Ödeme : İşbank

Moderatör tarafında düzenlendi:

Invictus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
* Bot safe_mode on olduğunda da çalışıcak şekilde tekrar düzenlenmiştir.
* Ayrıca xhamster botu da düzeltilmiştir (bozulmuştu o düzeltildi, videolar hala sadece firefoxda açılıyor)

maji

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
script

slm.
ben acemiyim almayı düşünüyorum fakat kurulu bir sitem yok.damainim var. hazır template falan bulsam yükleyebilirmiyim.ne yapmam gerekir yahut elinde hazır yapılmış bi tasarım var mı? varsa fiyat ne olur?

Invictus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
msn adresini pm lermisin almak istiyorum.

pm atıldı

slm.
ben acemiyim almayı düşünüyorum fakat kurulu bir sitem yok.damainim var. hazır template falan bulsam yükleyebilirmiyim.ne yapmam gerekir yahut elinde hazır yapılmış bi tasarım var mı? varsa fiyat ne olur?

öncelikle herhangi bir script alıp onu kurucaksın ya da wordpress. Benim sattığım sadece bot yani mevcut bir yazılımı olan siteye içerik eklemenizi sağlıyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Invictus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
Botları öneririm gerçekten kaliteliler ;)

teşekkür ederim yorum için :)

madem benim de iyinet e bir katkım olsun, buradaki satışlara özel fiyat 10 lira.

yalnız ilk mesajımı düzeltemiyorum, yetkili bir arkadaş ilk mesajda şu kısmı

Kod:
[SIZE="6"]Tek domain fiyatı: [COLOR="Red"]15 TL[/COLOR][/SIZE] (30'dan 15 liraya indirdim, 1 tane alacaksanız indirim teklif etmeyiniz.)

şu şekilde düzenlerse sevinirim

Kod:
[SIZE="6"]Tek domain fiyatı: [COLOR="Red"]10 TL[/COLOR][/SIZE] (Fiyat sadece iyinet.com, yani bu konu altındaki satışlarda geçerlidir. Normal satış fiyatı 15 liradır.)

T

trgy

Misafir
Düzenledim. Teşekkür ederim böyle birşey yaptığınız için.

carizmali

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1 tane alındı ve gerçekten cok başarılı bir çalışma ( 10 tlye bukadar eziyet çekilmez ) teşekkürler > Invictus <

Invictus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
satış devam etmektedir.

• Keezmovies botu onarıldı
  • Bir bot daha eklendi (lubetube)

Seven_46

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hocam msn adresinizi ekledim.Görüşelim 2 sitem için almak istiyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5