İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kaliteli Bloglardan Tanıtım Yazısı...

Kharadun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba,

Daha önceki çalışmalarımda olduğu gibi yine yeni bir blog listesi oluşturuyorum. Bu listeyi aşağıdaki özelliklere sahip bloglar arasından seçiyorum ve uzun süreli çeşitli kelimelerde çalışma yapıyorum. Ödemeler toplu değil, yazı başına ödenecektir. İstendiği taktirde ay sonu toplu ödemede yapılabilir.

• Alexa değeri 300K'dan az,
  • W-arez ve benzeri içerik kabul edilmeyecek,
  • PR değeri pek önemli değil ancak güncellik önemli,
  • SEO TrustRank değeri 3'ün üzerinde olması gerekiyor,
  • Link çıkışlarını kontrol ettiğimden lütfen çöp bloglarınızı iletmeyiniz.
Tanıtım formu uzun süreli ve birçok değişik site için kullanılacaktır. Birçok yazı yani yeri geldiğinde günlük 2 makale gönderileceği için indirimli bir fiyat verirseniz seviniriz. Tanıtım yazısı formu için linke tıklayınız. Lütfen yukarıdaki değerleri karşılamayan sitelerle başvurmayınız. Link: bitly.com/tanitimformu

Dikkat! Daha önce tanıtım yazısı verdiğim blog sahipleri konu dışındadır. Oluşturulacak liste yeni kişilerden ve bloglardan meydana gelecektir.

Kolay gelsin, iyi çalışmalar.

yesimguner

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
makale

merhaba,

makale işleriniz varsa konu ile ilgili geri dönüş yapabilirsiniz.

şu an birden çok siteye makale yazımı gerçekleştiriyorum,zamanında ve düzenli teslim yaparım ,geri dönüş yaparsanız detaylı görüşebiliriz
saygılarımla

Kharadun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Formu doldurmanız yeterli olacak tanıtım yazısı listemize eklenmeniz için. Ardından sizinle direk olarak iletişim kuracağız. İlgilendiğiniz için teşekkürler.

Ekleme: Konu güncel..

toz66

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Form gayet başarılı hazırlanmış, tebrik etmek gerek :) Ekledim bende bilgilerimi, arşivinizde bulunsun isterim.

2 tane sitem için bilgileri ulaştırdım. Uygun görürseniz dönüşünüzü beklemekteyim.

teşekkürler

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5