İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

kaliteli domain sms onay sitesi ile satışta

smsonayliyo

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Site Adresi: onayliyo.com
İstenilen Fiyat: 600 tl
Sitenin Aylık Getirisi: 250tl ( shopier ödeme dekontları atılacaktır. )
Sitenin Kategorisi: sms onaylama / tek kullanımlık mobil numaralar.
Günlük Tekil Hit Sayısı: 20 25
Site Analiz Bilgileri: site index almadı hiç farklı forumlara facebook vs reklam çıktırdım belli başlı konu tasarımları ile o yüzden indexi yok analizide koymuyorum.
Satışa Hosting Dahilmi?: hosting dahildir güzelnet wp mini 1 paketi hosting.
Banlı Olduğu Sponsor: -
Banlı Olduğu Arama Motoru: -
Kullanılan Lisans Satışa Dahilmi: lisans dahil

Özel Notlar: site scripti ile ve değerli domainim ile birlikte satıyorum domaini 0 dan yakaladım şuan değerleme araçlarında godaddy vs 1000 dolar olarak gözüküyor değeri ki bakmaya gerek yok üzerine durulsa görüldüğü üzere bu sektörde güzel isim yapacak bir domain 1 ay oldu alalı daha 11 ayı var domainin.
fiyat dahilinde site için yapılan logolar konu tasarımları bannerlar 10 15 e yakın tasarımları verilecektir . işi bilmeyen olursa teknik destek tarafımca 1 hafta verilir.
sağlayıcıda total de 200 tl bakiye kaldı 2 sağlayıcda toplam kalan fiyattır isteyen olursa onuda ekler fiyata veririm hesapları. 10 gündür üzerinde durmuyorum tatildeydim çok satışlar düşmüş birsürü canlı desteğe mesajlar vs ilgilenemediğim için ilk 2 haftadaki satışlar kalmamış üzerine düşülürse isim açısından script açısından güzel gidecek bir site. alana hayırlı uğurlu olsun şimdiden.
sorularınız olursa ö.m veya konu altına buyrun .

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5