İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kaliteli, düzgün post atacak arkadaş arıyorum

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
İşini düzgün yapacak, baştan savma yapmayacak, hergün söz verdiği kadar içeriği eksiksiz ve özenli bir şekilde ekleyecek bir arkadaş arıyorum.

İş genel olarak şu şekilde,

3 farklı ilan sitesi vereceğim. Hergün, bu ilan sitelerinden karışık olarak rasgele ilanlar alınacak ve benim vereceğim ilan sitesine eklenecek.

Her ilana en az 3 fotoğraf eklenecek.

İlanların alınacağı sitelerde, ilanın açıklaması kısımı ve iletişim bilgileri olduğu gibi alınacak, başlık biraz değiştirilip eklenecek. (Örn: Sahibinden Kiralık Daire yerine Kiralık Daire Sahibinden, yazılacak basit bir rötuş.)

İş sürekli devam edecektir, ilgilenen ve bu işi düzgün yapacak kişiler kendilerine devamlı bir gelir sağlayabilir.

Ödeme haftalık olarak yapılacaktır. Çalıştığınızın haftasını alıyorsunuz, yani bu hafta postlar atılır, haftabitiminde hemen ödeme yapılır.

10 adet ilan ekleme başına istediğiniz fiyatı pm ile gönderiniz. Fiyatlar değerlendirildikten sonra en iyi teklif veren kişi ile çalışılacaktır.

Eğer güzel bir iş ortaya çıkarsa 1 tane daha benzer ilan sitemiz var. Bu site içinde forumlarda hiç konu açmadan aynı arkadaş ile çalışacağız.

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
Paypal kullanmıyorum fakat domain kayıtı yapabilirim eft/havale kabul eden firmalar üzerinden.

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
Bir arkadaşla anlaştım, teşekkürler.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5