İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kaliteli Film İzleme Sitesi > Filmizlesem.org Tüm İçeriğiyle Satılıktı

Jax78

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Siteede bulunan 280 tane film elle girilmiştir ve çoğuda 15 tane imleme sitesinde paylaşılmıştır. Hiçbir bot kullanılmamıştır. Çoğu filmlerin backlink sayısıda fazla açıklamayı alt tarafta yaptım

Websitesi için istenen en düşük fiyat : 200 TL (Harcadığım emeğin ve paranın altında istiyorum. Öğrenci olduğum için maddi yönden sıkışığım ve ilgilenemiyorum bu yüzden satıyorum)
Websitesinin açılış tarihi : 2-3 AY ÖNCESİ
Kategori, sitenin içeriği nedir : FİLM İZLEME
Günlük hit sayısı, kaynak link : ÖNCEDEKİ GÜNLÜK TEKİL HİT 400 DÜ. İLGİLENEMEDİĞİM İÇİN HİTİ DÜŞTÜ ANCAK AZ EMEKLE FAZLASIYLA ARTAR
Site tüm içeriği birlikte mi satılık,
sınırlama var ise neler : HERŞEY DAHİL
Hosting dahil midir : DAHİL
Banlı olduğu sponsor var mı : YOK
Banlı olduğu arama motoru var mı : YOK
Sitede yer alan
yazılımın(lar) lisansı satışa dahil mi : EVET
Yazılım Lisans sonlanma zamanı : YOK
Sitenin satışında herhangi hukuki
bir problem var mı, telif hakkı vb : SORUNSUZ

WebSite adresi : http://www.filmizlesem.org
Satma nedeni : Öğrenci olduğum için ilgilenemiyorum ve verdiğim bu kadar emeğin boşa çıkmasını istemem hiç yokdan başka birisi ilgilenip siteyi daha iyi yerlere getirebilir
PR değeri varsa linki : PR Güncellemesi görmedi fakat bu kadar emek sonucu iyi bir pr değeri alacağından eminim..

Satıcının eklemek istediği notlar:

Arkadaşlar siteye cidden çok değer verdim çok iyi noktalara getirme planım vardı her yüklediğim filmi 15 tane imleme sitesinde imlettim devamlı facebook twitter gibi sosyal ağlarda paylaştım sitenin backlink değeri yüksek zaten googledede 9 olarak gözüküyor. Alexa değeri ilgilendiğim zamanlar 10k civarındaydı. Öğrenci olduğum için ilgilenemiyorum ve bunca emeğin gitmesini istemem hiç yokdan başka bir arkadaş az ilgiyle siteyi iyi yerlere getirebilir çünkü sitenin temeli oturmuş durumda.

Bayadır ilgi gösterememe rağmen seo sonuçlarını resim olarak gösteriyorum ilgilendiğim zamanlar bu sonuçlardan çok çok iyi durumdaydı tekil hit hızla artıyordu googlede üst sıralarda hatta bazı filmlerde 1. sırada oluyordu. Az emek harcayanlar zaten sitenin temeli oturduğu için kısa sürede hızla gelir alabilirler

dz7m6.png

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5