İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kaliteli Fontlar

CyberBlow

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar
Bildiğiniz gibi Türkiyede pek fazla font sitesi yok.Bende burdan yola çıkarak bir Font Bloğu açmaya karar verdim.Sitede kaliteli özenle seçilmiş fontlar bulunmakta.Denemekte fayda var :)
Font Bloğu

iBiL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İçeriği özgün tutarsan, iyi hit elde edebilirsin.

Hayırlı olsun. :)

Unyesil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet Türkiye'de pekte tutan bir font sitesi olmadı fakat yasal yönden sıkıntı doğurmaz umarım. Birde merak ettiğim bir konuyu danışmak isterim.

Konu: Logolarda kullandığımız yada grafiklerde kullanıdığımız fontlarda telif hakkı doğar mı? Free olarak lisans yazıyor ama nasıl olabilir?

CyberBlow

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet Türkiye'de pekte tutan bir font sitesi olmadı fakat yasal yönden sıkıntı doğurmaz umarım. Birde merak ettiğim bir konuyu danışmak isterim.

Konu: Logolarda kullandığımız yada grafiklerde kullanıdığımız fontlarda telif hakkı doğar mı? Free olarak lisans yazıyor ama nasıl olabilir?
Kullandığın font lisanslıysa sorun olabilir.Ayrıca Font Bloğu yasal yönden sıkıntı doğuracağını zannetmiyorum.Tamamı lisanssız kullanıma açık fontlardan oluşuyor.Yorumlarınız için teşekkürler

X

Xman

Misafir
Güzel proje, başarılar dilerim, bu tür sitelerin artması lazım bence.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5