İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kaliteli Hazır Makale Satışı|%100 Özgün|Bol Referans|Harika Üslup

sadace

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Kaliteli Hazır Makale Satışı|%100 Özgün|Bol Referans

Hazır makale satışlarımız başladı.Makaleler toplu halde yada tek tek satılmaktadır.Bir çok referansım vardır.İsteyen kişilere bu referansları özel mesaj yolu ile atabilirim.Makaleler aynı gün içinde teslim edilir.Bazen yoğunluktan dolayı 1 günlük gecikmeler yaşanabilmektedir.Makaleler %100 özgündür ve hepsi kendi elimle yazılmıştır.Daha önce hiçbir yerde yayınlanmamıştır.

Makaleler:

Ergenlik Döneminde Kişisel Bakımın İncelikleri-314 Kelime 3:tl:

Ergenlik Döneminde Stresle Nasıl Başa Çıkarım-159 Kelime 1.5:tl:

İnsanlara Tavsiyelerinizi Dinletin-719 Kelime 7:tl:

Öğrencilerin Akademik Başarılarının Arttırılmasında Öğretmenlerin Etkileri-1931 19 TL

Fiyatlar bu şekildedir.İsterseniz tek tek isterseniz tüm makaleleri topluca alabilirsiniz.Toplu alışlarda indirime gidilebilir.

Makale Bilgileri:

Makalelerde anahtar kelimeler bold ve farklı renkle yazılmıştır.Başlık büyük tutulmuştur.Siteye eklerken h1 kodlarıyla eklemeniz tavsiye edilir.

Ödeme Yolları:

Paypal

Halkbank

Misli

İletişim:

Özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz.Mail kullanmak pek adetim değildir.Genelde bakmıyorum maillerime.Fakat özel mesajla ulaşırsanız en geç yarın geri dönerim.

yasar1970

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
slm arkadaslar makale yazabilcek aylık 800 tl haftalık 200 tl olmak üzere 40 siteye hikaye yazıcak arkadaslar arıyoruz her gün 40 siteye 1er makale yazılacak yapabilcek arkadaslar ekleyiniz skaypi: cevokoyluoglu

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5