İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kaliteli Hazır Seolu Makale Satışı|%100 Özgün|Bol Referans|

sadace

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Kaliteli Hazır Makale Satışı|%100 Özgün|Bol Referans

Hazır makale satışlarımız başladı.Makaleler toplu halde yada tek tek satılmaktadır.Bir çok referansım vardır.İsteyen kişilere bu referansları özel mesaj yolu ile atabilirim.Makaleler aynı gün içinde teslim edilir.Bazen yoğunluktan dolayı 1 günlük gecikmeler yaşanabilmektedir.Makaleler %100 özgündür ve hepsi kendi elimle yazılmıştır.Daha önce hiçbir yerde yayınlanmamıştır.

Makaleler:

Backlink Vazgeçilmez mi [Kelime Sayısı: 276] (1 :tl: )

Facebook'ta Arkadaş Listesi Gizleme [Kelime Sayısı: 186] (0.75 :tl: )

Göz İltihabı [Kelime Sayısı: 232 ] (1 :tl: )

İyi Yazılımcı Nasıl Olunur ? [Kelime Sayısı: 343 ] (1 :tl: )

Menkul Kıymetler Borsası [Kelime Sayısı: 232 ] (1 :tl: )

Mentalizm [Kelime Sayısı: 179 ] (0.75 :tl: )

Öğrenme Güçlüğü [Kelime Sayısı: 302 ] (1 :tl: )

Piksel [Kelime Sayısı: 210 ] (1 :tl: )

Ptc İle Kazanılır mı ? [Kelime Sayısı: 256 ] (1 :tl: )

San Diego [Kelime Sayısı: 243 ] (1 :tl: )

Sineklerden Nasıl Kurtulunur Nasıl Uzaklaştırılır ? [Kelime Sayısı: 272 ] (1 :tl: )

Spor Yapmadan Kilo Verilir mi ? [Kelime Sayısı: 238 ] (1 :tl: )

Fiyatlar bu şekildedir.İsterseniz tek tek isterseniz tüm makaleleri topluca alabilirsiniz.Toplu alışlarda indirime gidilebilir.Bu arada fiyatlar biraz piyasa altı olduğundan dolayı diğer makaleci arkadaşlar kızmasın.Bu şimdilik böyle.2. ve 3. satışlarımda fiyatlar normal piyasa değerinden verilecektir.

Makale Bilgileri:

Makalelerde anahtar kelimeler bold ve farklı renkle yazılmıştır.Başlık büyük tutulmuştur.Siteye eklerken h1 kodlarıyla eklemeniz tavsiye edilir.

Ödeme Yolları:

Paypal

Halkbank

Turkcell Mobil Ödeme

İletişim:

Özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz.Mail kullanmak pek adetim değildir.Genelde bakmıyorum maillerime.Fakat özel mesajla ulaşırsanız en geç yarın geri dönerim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5