İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kaliteli Linkwhell hizmeti

dreamasiam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İyi günler arkadaşlar;

+Siteniz ile alakadar 5 adet paravan blog açılması işlemi (Hepsi farklı siteler üzerinden açılacaktır. wordpress, blogspot...)

+Ardından 5 adet farklı makale yazılacaktır. Belirli bir kombinasyon sınırları dahilinde sitelere günde 1 tane olmak kaydıyla eklenecektir.

+Paravan bloglar info aldıktan sonra makaleler içerisinde linklerin konulması

+Bu "MAKALELERİN" her birinin teker teker imlenmesi

+Yine bu makalelerin paravan bloglar kaynak gösterilerek pr5 - pr6 -pr7 toplam 10 tane makale dizinine eklenmesi ve bunlarında imlenmesi.

+Sizin belirleyeceğiniz sürenin ardından her paravan bloga 30'ar tane blog backlink çalışmasının yapılması

+Makalelerin 10 forumda tanıtılması / eklenmesi (Forumlar için 5 ayrı makale yazılacaktır / toplam 10 makale)

+50 tane ziyaretçi defterine ekleme işlemi

+Çalışma yapılan sitenin 50 alt sayfası için bookmark

+1k oto onaylı blog listesi hediye.

Fiyat: 75 TL

Çalışmalar normal şartlarda 3 gün içerisinde tamamlanmaktadır ancak isteğe bağlı olarak çalışma süresi uzatılabilir.
Ana sayfanıza blog ya da profil link kasmayacağım. Yaptığım çalışmanın kendi içerisinde çelişmesini istemiyorum. Aman arkadaşım 3 k blog backlinkten ne olur? gibi soruların yanıtını bu zamana kadar bir çok kişi verdi.
Tabi ki kullanılması gereken yerler ama ben kendi çalışmama bunu dahil etmiyorum.
Forumda yeni aktif olmaya başladığım için henüz referansım yok. Yeteri kadar referans edinene ücreti iş tesliminde alacağım.

Not: paravan blogların sayısı / makale sayısı isteğe bağlı olarak artırılabilir.
Not 2: İşlemlerin hepsi manuel olarak yapılacaktır. Bunun çok daha sağlıklı sonuçlar doğurduğu kanaatindeyim.

Herkese iyi çalışmalar dilerim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5