İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kaliteli Özgün Makale Servisi

OmerYrtn

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
9
Arkadaşlar uzun zamandır kimseyle çalışmıyorum ve önümüz yaz olduğu için çok fazla boş zamanım olacak. Bu yüzden boş durmamak adına böyle bir şey yapmaya karar verdim...

Ücret: 1 Makale / 1 TL

Kelime bazlı sınırlama yoktur.
Makale en fazla 1 saat içerisinde teslim edilir.
Örnek olması açısından kesilmiş bir makale veriyorum.

Ödeme: Bilyoner / Turkcell / PayPal

Kilo Almanın Yolları

Günümüzde kilo vermek isteyen kişi sayısı fazla gibi görünse de kilo almak için uğraşan kişi sayısı azımsanmayacak kadar çoktur. Zayıf olan kişilerin büyük çoğunluğu dış görünüşlerinin kötü olduğunu düşünürler ve bu yüzden kilo almak ister. Bazıları bunu başarabiliyor olsa da bazı kişiler de çeşitli sebeplerden dolayı kilo alamazlar. Bu konuyu size biraz daha geniş olarak anlatacağım. Öncelikle kilo alamamak genetik, hastalık veya metabolizmanın hızlı çalışmasından dolayı olabilir. Kilo alamamanızın nedeni hastalıktansa yapmanız gereken ilk iş doktora görünmek olmalıdır. Sorun genetik veya metabolizmanın hızlı çalışmasından kaynaklanıyorsa şimdi yapmanız gerekenleri anlatacağım...

• Gün içerisinde ne tüketirseniz tüketin çok fazla hareket yaptığınız için metabolizma hızlı olacaktır ve vücut bunu yakacaktır. Bu yüzden metabolizmanın yavaş olduğu saatler tükettiğiniz yiyecekler sizin kilo almanızı sağlayacaktır. Yani çalışan bir kişiyseniz akşam eve gelince tüketeceğiniz besinlere dikkat etmeniz gerekecektir...

...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5