İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kaliteli Özgün Makale Yazılır - Uygun Fiyat / Referans

anadolumunsesi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar..!!

Sağlık Meslek Lisesi son sınıf öğrencisiyim, ve "SAĞLIK" konularında özgün kaliteli makalaler yazıyorum. Yaklaşık bir yıldır bu iş ile uğraşıyorum. Okul çapında hazırlanan dergi ve sağlık sitelerine sağlık konulu makaleler yazılmıştır.

Makaleler; "google seo" ve "kaliteli başlık"lar altında yazılır. Bölüm sağlık olduğu için yazılar ^makale^ ve ^bilimsel yazı^ özelliğini tamamen taşır.

Yazıların google en çok aratılan kelimeler arasından seçilmesine dikkat edilir ve kalitelidir. Hiç bir şekilde gooogle indexlerinde bulunmaz ve kopya değildir, kendiniz aratabilir ve araştabilirsiniz. Kategori Örnekleri;

* Kadın Sağlığı * (özellikle bu konular çok sayıda hit almanıza yardımcı olucak)
* Cinsel Sorunlar * (özellikle bu konular çok sayıda hit almanıza yardımcı olucak)
* Saç Dökülmesi
* Güzelleşme ve Cilt Bakımı
* Sağlıklı Kilo Verme & Zayıflama
* Diyet

Arkadaşlar yazı uzunluğu minumum ^120^ kelimedir. Konumuz sağlık olduğu için bir konu ortalama ^200^ kelimedir. Ancak ^300 & 450^ kelimelik konularda elbette olacaktır.

Ücret: Kısa içerikli makaleler için ( 120 - 150 kelime ) 0.75 TL
Ücret: Uzun makaleler için ( 150 - 200 ) 1 TL
Ücret: Büyük makaleler için ( 200 - 600 - Sayfalar ) 2.5 TL

Referenslar msn adresi üzerinden verilecektir.
Ödeme İş Bankası Yapılır. Uzun süre çalışılabilir.

Msn'imi Ekleyin görüşelim.
Msn Adresi: [email protected]

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi