İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kaliteli site ve bloglardan tanıtım yazısı alınacaktır

aresta

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Alt kısımda açıkladıgım kriterlere uygun tüm blog ve sitelerden tanıtım yazısı alınacaktır.
Tüm blog ve sitelerde istedigim kriter Trustrank değerinin en az 2 olmasıdır.

Tanıtım yazısında uygulanması gerekenler
Tanıtım yazıları benım tarafımdan yazılacak,
En az 200 kelime
W.arez veya a.dult sitelere link çıkanların yanı sıra Ücretsiz bloglar, video, w.arez, a.dult ve forum siteleri kesinlikle kabul edilmeyecek,
Tanıtım yazısı yazmak için açılmış spam içeriklerin bol oldugu bloglar ve siteler kabul edilmeyecek.
Yazmış oldugum tanıtım yazısında 3 link ve birde imaj bulunması gerekmektedir.
Tanıtım yazılarının site ve bloglarda sürekli kalması ve hiç bir şekilde linkleri ile oynanmaması gerekmektedir

Dip not:
Yukarıda belirtmiş oldugum kriterlere blog ve siteler uymak zorundadır. Linklerle oynama yapılması durumunda olumsuz trade verilerek forumda olumsuz davranıp iş disiplinine uymadıkları için üye isimleri açıklanacaktır.
Birden çok blog ve site ile tanıtım yazısı yayınlayacak olan arkadaşlar için ıp adresleri kontrol edilecektir ve aynı ıp adresı ıle katılanlar uygun görulmeyecektir.
Aynı ıp ile katılabilmeniz için her blogunuzda tanıtım yazınızın birbirinden farklı ve özgun olması gerekmektedir

Şartları kabul eden ve uygun olan arkadaşlar site ve bloglarını göndermeleri yeterli olucaktır.
Kabul edilen ve tanıtım yazılarını yayınlayan blog ve site sahiplerinin ödemeleri banka yolu ve paypal seçenekleri ile kendilerine gönderielecektir

Blog ve site seceneklerine göre fiyat aralıgı

Trustrank Degeri 3: 2 TL
Trustrank Degeri 4: 2.50 TL
Trustrank Degeri 5: 3 TL
Trustrank Degeri 6: 5 TL
Trustrank Degeri 7: 10 TL
Trustrank Degeri 8: 15 TL

Not: Tanıtım yazısı alımında herhangi bir sınır yoktur ve devamlı alınacaktır, Yanlızca belirtmiş oldugum kriterlere uygun blog ve siteleriniz ile katılınız.
İletişim: [email protected] (msn)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5