İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kaliteli ve Hareketli Banner Yapımı

alcaysalih

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hepimizin isteği değil mi kaliteli bir banner'a sahip olup , kaliteli reklam yapabilmek . Bazılarımız hareketli banner'ların sadece programlarla yapabileceğini ve bunun için bir flash veya jquery e ihtiyaç olduğunu düşünüyor ama yanılıyorlar . İlk günlerimde gerçekten ben bu konuda çıkıntı çektim . Hem kalite hemde seo açısından . Arama motorları yavaş açılan siteleri ve kasan scriptleri sevmezler bir çare bulmam gerekiyordu ve ücretsiz olmalıydı. Bunun için bir yötem buldum ve inanın bunu sizde çok seveceksiniz.

Bu yöntem ile yaptığım internetten para kazanma platformu master kazanç blog sitesini ziyaret edebilirsiniz .

Örnekler :

proxy

1ayda10kilo.gif

gobek-kurtulma.gif

sitenasilyapilir.gif

Gördüğünüz gibi gayet kaliteli ve "gif" formatında banner lar . Hem arama motorlarına olmayacak hem de istediğiniz her yerde reklamınızı yapabileceksiniz eklentilere ihtiyaç duymadan . Bunlar benim projelerimde kullandığım banner lar , gerçekten faydası çok fazla .

Buradan gerekli siteye gidip , istediğimiz boyutlarda , istediğimiz tasarımı seçip gerekli ayarları uyguluyoruz ve test ediyoruz nasıl olduğunu . Bunu test ederken de herkesin bildiği camstudio programını kullanıyoruz.Üstelik istediğimiz masaüstünde istediğimiz kareyi alabiliyoruz boyutlandırarak. Sonrasında ise hala popülerliğin koruyan "gif" uzantılı resimlere veriyoruz kendimizi . Burada belirtmek isterim ki herhangi bir videoyu .gif uzantılı bir resime çevirmek için kullandığım bu program gerçekten çok kaliteli. Kısa videolarınızı , resime çevirip istediğiniz her yerde kullanilirsiniz . Daha detaylı anlatamıyorum haliyle ama detaylar yazdıklarımda gizli , akıllı olan bu işi yapabilecek olan adam zaten anlamıştır .

Unutmayın ki bunu size söylemden bu bannerları paralı da yapabilirdim ama ortada paralı yapılacak birşey yok . İngilizce kaynaklarda herşey detayına kadar anlatılıyor para kazanma konusunda , benim istediğim Türkçe olarak ta bunu gerçekleştirebilmek. Türkiye de önde olanlar bu şekilde öndeler arkadaşlar tek farkları yabancı dil bilmesi ve gerekli eğitimi doğru yerden alması.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5