İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kaliteli Yorum Grubu Oluşturulucaktır

BarışBey

1
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
51
Grupta yorum atmayanlar var bence grup tekrar düzenlenmelidir.

fatih atasoy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
@ fatih atasoy hocam zaten 20 saglam kişiyi aylar sonra belki zor buluruz suanki sayımız belli, r10 da farklı bir yorum grubuna üyeyim 15 kişilik yorum atmak 5 dakikamı almıyor.siz bilirsiniz.hergün düzenli yorum atıcaksanız sizi ve herkezi bekleriz.

Ekleme: 19.08.2011 yorumlar yapılmıştır . LÜTFEN listedeki tüm arkadaşlar yorum olayını hergün düzenli bir şekilde yapsın daha ilk günden yorum yapmıyanlar var,BU çok AYIP

Tamamdır o zaman katılıyorum. Ama yorumlar içerikle çok alakasız veya sıradan ''Teşekkürler güzel yazı'' gibi yorumlar olmazsa iyi olur..

Bunu konu b aşlığında belirtseniz ve sitemi ekleseniz memnun olurum.

Ekleme: Forumlar dışında herkese yorum attım.. forumlara üye olmak gerekiyor sanırım.. onlarada gün içinde bi ara üye olup yoruma atarım.

gerard

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
kaç tane post grubuna katıldım, ve kendim bizzat bi kaç grup oluşturdum ama sözünde duran insan neredeyse görmedim.insanlara bişey oluyor çünki ilk güünden sonra.post grubu filan dagılmıştır arkadaşlar kusura bakmayın.ben kendim taanıştıgım arkadalarla bu işi götürecegim az ama öz olsun.

sevgiler,saygılar

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
ben katılacaktım ama listeye eklenmedim nedense
another spring

fatih atasoy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Ben bir yorum grubu oluşturmayı düşünüyorum az olsun öz olsun. 5 veya 7 kişilik.. Yarına konuyu açarım..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi