İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kalitewebs.Com' a Dikkat

Own

0
İyinet Üyesi
Reaction score
11
Merhaba arkadaşlar...

bu firmada öyle yada böyle host ettiğim bir sitem var

kendilerinde bayiliği olan birinden host aldım almaz koymaz olaydım nasıl bir sitem varmış ki %15 cpu oranını geçti diye gün aşırı suspended ediliyor suspended edilmediği günlerdede site zaten sunucu bulunamadı hatası veriyor ben kısaca bu artık şirketmidir firmamıdır yoksa iki üç kişinin hadi hostculuk yapalım dediği bir eğlence(!) ortamımıdır anlamadım ama siz siz olun uzak durun yoksa saçınızı başınızı hergün yolarsınız!

Dipnot: Teknik desteklerini merak edenler telefondan arayıp sitem neden suspended edildi diye sorduğunuz zaman benim gibi alacağınız cevap : "Bilgiler gizlidir bilgi verilemez " gerisini siz düşünün..

tasarla

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ne oldugunu bilmeden(holding , a.ş , ltd.şti , firma , keyfi hostcu) alışveriş yapıyorsanız. Bilinçli bir tüketici ne adıgını muhatabının kim oldugunu zaten bilerek almalıdır.Bunu uygulayan tükeciler zaten saç baş yolmasına gerek kalmaz sağlıklı hizmet alırlar.

hosting satıcısı trafında da ise durum farklı olabilir sitenize bir saldırı veya bir kod uygunsuzlugu olabilir v.b bir çok nedenden ötürü hizmetini kesmiş olabilir.

Burada bu sorunu aranızda çözmek durumundasınız forumlara birşeyler yazmanız sadece o anlık kızgınlıgınızı hafifletsede bir netice getirmez.

Çözmeniz dilekleriyle.

Own

0
İyinet Üyesi
Reaction score
11
ne oldugunu bilmeden(holding , a.ş , ltd.şti , firma , keyfi hostcu) alışveriş yapıyorsanız. Bilinçli bir tüketici ne adıgını muhatabının kim oldugunu zaten bilerek almalıdır.Bunu uygulayan tükeciler zaten saç baş yolmasına gerek kalmaz sağlıklı hizmet alırlar.

hosting satıcısı trafında da ise durum farklı olabilir sitenize bir saldırı veya bir kod uygunsuzlugu olabilir v.b bir çok nedenden ötürü hizmetini kesmiş olabilir.

Burada bu sorunu aranızda çözmek durumundasınız forumlara birşeyler yazmanız sadece o anlık kızgınlıgınızı hafifletsede bir netice getirmez.

Çözmeniz dilekleriyle.

Tasarla kardeş konu hostcuya söylendi kendisi canı sıkıldıkça suspended kullanıyor ayrıca sitede opencart kurulu sistemi kasacak hiç bir eklenti yok sitenin reklam yoluyla günlük 1 ka en düşük hiti var buraya yazmayı bende istemezdim ama host alacak arkadaşlara bir kere daha düşünmeleri için açtım burası web master forumu ve burda herkesin hostta ihtiyacı var ben bu uyarıyı yapmasam bi başkası alsa aynı benim durumuma düşse iyimi olur ? bence sen yanlış forumdasın Tasarla kardeş.

-FoReX-

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bence burada birazda sitenizin neden yük getirdiğini düşünün.Hiçbir hostcu paylaşımlı hostingde işlemciyi uzun süre bu kadar yüklemesine izin vermez.

Demekki sitenin vps ye geçme zamanı gelmişde olabilir.

KursatBey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ben 6 aydır kullanıyorum kalitewebsi sorun hiç yaşamadım Savaş beyle olsun destek ekipleriyle olsun gece 3 de aradığımda dahi geldiler nete kendilerine durumu bir anlatsaydınız savaş beyin...

Own

0
İyinet Üyesi
Reaction score
11
Ben 6 aydır kullanıyorum kalitewebsi sorun hiç yaşamadım Savaş beyle olsun destek ekipleriyle olsun gece 3 de aradığımda dahi geldiler nete kendilerine durumu bir anlatsaydınız savaş beyin...

Anlattım arkadaşım telefon açtım bana dediği şu oldu bizde xxx.com yok dedi bende dedim ki bayinizin hostundayım bakıyım dedi baktı suspendedli neden suspended atıldı dedim bu tür bilgiler gizlidir dedi ısrar ettim söylemedi hostcuyu arattım siteyi açtılar ona cpu aşıyor demişler şimdi burda sorunun giderilmesine taraf olan benim ama hala site kaç gündür kafaları estikçe kalitesiz sunucuları kasıldıkça gerekçe göstererek siteye suspended atıyorlar cpu limiti aşacak bi site değil hele hele vps kullanacak bi site hiç değil :s

-FoReX-

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende kullanıyorum sorun yok gibi gözüküyor kalitewebsi.

Ayrıca hangi sitenin vps gerektirip gerektirmedğine net karar vermek çok zordur. Bence siteniz vps gerektirecek bir konuma gelmiştir. günlük trafiklerini ve anlık ziyaretçilerini iyi takip edin.

E

Erturk

Misafir
Haftasonu Bafra'ya gidersem Savaş'ı senin yerine öperim Own :)

Oğuz

2
İyinet Üyesi
Reaction score
96
yıllık reseller fiyatı xx gibi ufak bir tutar olduğu için insanlar tercih ediyor bu firmada wordpress sistemli hitsiz bir sitemi barındırdım acaip şekilde kasıyordu.Kesinlikle hosting firmalarındaki ucuzluğa aldırış etmeyin. Herşey yine kalitede bitiyor.

Own

0
İyinet Üyesi
Reaction score
11
Haftasonu Bafra'ya gidersem Savaş'ı senin yerine öperim Own :)

Hocam benim yerime filan öpmeyin savaş bey önce müşterilerini mağdur etmeden çalışma prensibini bi benimsesin sonra host işi yapsın kafam bozuldu serverım yavaşladı!!!!! hemen bi site suspendedlemem lazım!!!!! gibi davranışlarla canını sıkan siteye suspended atamaz

yıllık reseller fiyatı xx gibi ufak bir tutar olduğu için insanlar tercih ediyor bu firmada wordpress sistemli hitsiz bir sitemi barındırdım acaip şekilde kasıyordu.Kesinlikle hosting firmalarındaki ucuzluğa aldırış etmeyin. Herşey yine kalitede bitiyor.

Katılıyorum geneli böyle ama kaliteli hizmet anlayışını benimsemiş firmalarda var.

sgsoft

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşım bende kalitewebs'ten bayi host almıştım, Sunucularda ufak tefek sıkıntılar olabiliyor. Kalitewebs gerçekten kaliteli bir firmadır. Savaş bey'e ulaştığımızda bize her zaman yardımcı olmuştur...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5