İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

kalpler.com ve veya.net hk.

muratozcirpici

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba size biraz bilgi vereyim (bildiğim kadarıyla) inşallah yardımcı olabilirim.

kalpler.com

sahibi pek güvenilir değildir. bazı host olayları yüzünden bazı arkadaşların parasına yattı. ayrıca bunun dışında sitesinden onlinmemış gibi gözüken bayan kullanıcılar sadece şişirmedir. sizde zaten bunu siteye üye olup biraz incelediğinizde anlayacaksınız. üye olduğunuz zaman size bayanlardan mesajlar gelcektir. ve sizin onlara cevap verebilmeniz için veya cep telefonu numarasını öğrenebilmeniz için sizin gold üye veya iste platin üye gibi ücretli üyeliklere sizi zorlayacaklardır. Bizim insanımızda biraz saf olduğu için bu tuzaklara yakalanıp para yatırmaktadır... Lütfen biraz daha dikkatli olun...

Ve tabi böyle bir insanın yaptığı ortalıktan para kazanmak isteyen sitelerimizde zarar görebilir. ben şahsen kullanmadım tabi bu pop-up olaylarını ama sahibini tanıdğımdan ve çevirdiği bazı olayları bildiğimden dolayı size belki yardımcı olabilirim diye yazdım...

Veya.Net

bildiğiniz gibi bonuspara.net in sahibidir kendisi. bir çok arkadaşımızı mağdur durumda bırakmıştır. ayrıca hiti de şişirmedir. iyi.net adminlerinin de bu konu da duyarlı olmaları gerekmektedir. Böyle insanların gelir elde etmeye çalışan emek harcayan insanlarımızın parasını afiyetle yemektedirler...

Not ; Yazdığım yazılar belli bir birikim sonucunda elde ettiğim sonuçlardır. Yanlışlık payının olduğunu sanmıyorum. Yine de yanlış düşündüğüm bir nokta varsa lütfen uyarınız..

Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana...

İyi Çalışmalar...

L

levocan

Misafir
Bu tip olaylar ülkemizde maalesef hep yaşanıyor....
Aydınlattığın için teşekkürler.

dazlakcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
veya.net ın hitlerının şişirme olduğunu sanmıyorum dostum, ziyaretç isayısı gayet ıyı butun toplistlerde, aynı zamanda diğersitelrını bılemem veya sana yaptıklarını fılan 4 aydır pop up reklam alıyorum kendılerınden ucrette hiç bir aksama gelmedı, aynı zamanda bir kaç arkadaşımda reklmalarını aldı onlarda odemede sıkıntı yaşamadı? bence yanılma payın var...

muratozcirpici

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dazlakcom ; ziyaretçi sayısı gayet iyi demişsin toplistlerde. zaten ben de toplistlerde kötü demedim. sadece toplistlerde görünen trakmlar şişirme dedim. mesela günlük tekil 2 bin ise bunlar 3 bin 500 olarak gösteriyor gibi...
tab yine de yanılma payı var.. ama dediğim gibi daha önceden site sahibinin yaptığı projelerden bildiğim kadarıyla güvenilir değil...

İyi Çalışmalar...

R

Radyoblue

Misafir
sacmalama,yalaninda bu kadari olmaz yani.Yalanci yalanci kimse sana inanmaz.

muratozcirpici

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Radyoblue ne demek istediğini açıklarsan seviniriz... ne yalanı ne saçmalaması neyden bahsediyorsun ??

E

ediz

Misafir
veya.net in para konusunda birine yanlis yaptigini gormedim hiti de sisme olmamali cunku verdigi reklamlar popup seklinde ki sirf dazlakcom gunde 3000 aldigina gore popupu kapatamayan en az 2000 kisi hit olarak veyanette

muratozcirpici

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet hit konusunda verdiği reklamlardan dolayı bir artış olmuş olabilir. Para konusuna gelince dediğim gibi ödemede şimdilik sorun çıkarmıyor olabilir. Ama Bonuspara.net örneğini size gösterirsek herhalde güvenilirlik açısından size bir bilgi vermiş oluruz herhalde...

dazlakcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dostum sıte onceden veya.net ın değildi eskı sahıbınıde bılıyoruz, eskı sahıbı uç kağıtcı dıye yenı landa oyle olamaz heralde ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5