İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

KaLpSiZ Nickli üye dolandırıcıdır iş yapmayınız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

acemi_11

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
KaLpSiZ nickli üyeye site satısı konusunda anlaştık fiyatta da analaştık tüm işlerme bitti hemen hallederiz dediği ödeme 3 gündür olmadı cumartesi akşamı işlemler tamamlandı tam para gönderecekken nasıl işse modem resetledi net gitmiş gelmedi bi daha pazar günüde ses cıkmadı akşma göndereyim dedi akşamda göndermedi bugun ise parayı gonderdim diyor ancak hesaplarda ödeme yok arkadaş mesaj atmış ben gönderdim parayı sorun senin hesabında beni ilgilendrmez diyor o zamana makbuz göster diyorum onada cevap yok hayır mübarek gün yardımcı olalım dedım adam dolandırıcı cıktı attığı mesajlar msn konusmaları dahil elimde mevcut kendisinin forumdan atılmasını talep ediyorum

0542 714 07 82

[email protected]

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Üye buraya çağrılmıştır.Açıklama yapmasını beklemeliyiz.

acemi_11

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
e bekleyelım parayı misli.com hesabına gönderdim diyor hesap boş parayı çekmişsindir diyo ödeme geçmişimde ortada en son çekım aylar önce oldu kanıtlasın parayı gönderdiğini.

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
kalpsiz nickli kişi eğer emrahsa bir yanlış anlaşılma vardır diye düşünüyorum

acemi_11

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
yukarıda numara ve mail adresini yazdım yanlış anlaşılma yok paramı göndermedi her türlü ispatlarım.

- - - -Güncellendi - - - - - -

Üye buraya çağrılmıştır.Açıklama yapmasını beklemeliyiz.
foruma geliyor ama konuya bakmıyor bile.

acemi_11

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
yöneticiler neden hala bu adamı atmadı adam konuya bile gelmiyo yönetici yok mu forum da ilgilenen ?

by_karahan

1
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Msn konuşmaları ve diğer kanıtları da konuya ekleyin lütfen. Aradan 2 gün geçmiş ve kişi 2 gündür foruma girmemiş.

Konuşma loglarını v.s ekleyin inceleyelim.

acemi_11

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
sitenin temasını falan herşeyini değiştirmiş site gitti bana misli.com'a para gönderdiğini söyledi orada yok tabi ki isterseniz misli.com ödeme geçmişimi ekleyim nasıl insanlar var böyle haysiyetsiz onursuz.

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Üyeyi son kez uyardım.
24 saat içerisinde açıklama yapmazsa uzaklaştırılacaktır.

acemi_11

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Üyeyi son kez uyardım.
24 saat içerisinde açıklama yapmazsa uzaklaştırılacaktır.
bana küfür içerkili bi mesaj göndermiş bu nasıl iş hem hırsız ol paramı verme hemde küfür et bu üyenin uzaklaştırılması için 24 saat beklemeye gerek varmı hala.

Y

Yapay

Misafir
bana küfür içerkili bi mesaj göndermiş bu nasıl iş hem hırsız ol paramı verme hemde küfür et bu üyenin uzaklaştırılması için 24 saat beklemeye gerek varmı hala.

Küfür içerikli mesajın ekran görüntüsünü bana özel mesaj yolu ile yollayın.
Artı olarak bu mesajı eğer bu site'den göndermiş ise banlanma ması için bir sebep kalmaz.

Gamerozzie

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşlar SuperOnline hatlarda 2 gündür sorun var. Bende avea jet modem üzerinden giremiyordum.. Tesadüf te olabilir. Telefondan ulaşmayı deneyin.

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Kalpsiz rumuzlu üye 90 gün süreyle uzaklaştırılmıştır.
Foruma girip de açıklama yapmamış olması nedeniyle bu karar uygundur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5