• TC Kimlik Numaranızı onaylayarak iyinet.com'dan tam olarak yararlanabilirsiniz. Konu açabilmek ve açılan konulara yazabilmek için lütfen Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Numaranızı doğrulayın. Doğrulama ile ilgili hata alıyorsanız, kimlik ön yüzündeki Ad Soyad, Doğum yılı ve TC Kimlik numarası görünecek şekilde kimlik resmini bize gönderebilirsiniz.

sohbet odaları

Kamp Ateşi nasıl kullanılır

kutluseo

Profesyonel
Bilgiler
Katılım
29 Kasım 2019
Mesajlar
277
Reaksiyon
2
Puanları
0
Yaş
23
Şube
İzmir
43 Aydır Üye
Metin2 Balıkçılık oldukça önemlidir. Bu balıklardan istritye, kılçık ve başka eşyaların çıktığı bilinmektedir. Aynı zamanda iksir yapımında da kullanılan eşyalar bulunmaktadır. Kamp Ateşi olan konumuzda nasıl kullanılır ve ne işe yarar bakalım;

Balıkçı npc’sinden satın alınır. Köy etrafında bulunan bakılçı npc görmüştürsünüz. Üstüne tıkladığınızda market benzeri bir şey açılacaktırç
Balıkçıdan Kamp ateşi aldıktan sonra Ateşi uygun bir yerde kullanın ve Yakalayıp sağ tıklayarak başarılı şekilde öldüren balıkları üstüne sürükleyerek ızgara yapmaya yarar.
 
Tüm sayfalar yüklendi.
  • Yararlı
Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır.
Üst