İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kampanya -100 MB Web Alanı-10 Adet E-posta Hesabı-cPanel-Türkiye Lokasyonlu IBM x3400

witamin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Linux Kampanya Paketi

Disk Alanı: 100 MB
E-Posta Hesabı: 10 adet
Trafik: 1 GB
Alan Adı Bulundurma: 1 adet
MySQL Veritabanı: 1 adet
CPanel Kontrol Paneli: Var
PHP4 PHP5 CGI: Var
Web Mail: Var
Site İstatistikleri: Var
Spam Koruması: Var
FTP Erişimi: Var
SSL Desteği: Var
Zend Optimizer: Var
Ion Cube: Var
Yedekleme: Var
Fiyat (Yıllık): 9.90$

Sunucu Lokasyonu: REKARE DC.

Diğer Linux Hosting Paketleri

Sunucu Donanımı: IBM System x3400
Yüksek performanslı ve tamamı RAID-5 yapılandırması ile veri güvenliği en üst seviyede sağlanmış, 15.000 RPM dönüş hızları ile gerçek birer performans canavarı HotSwap SAS-SCSI Hard Diskler ile donatılmış, dört çekirdekli INTEL XEON işlemciler ile en ağır yüklerin bile kolaylıkla altından kalkabilecek hızda, herhangi bir elektriksel hataya karşı yedekli güç kaynağı ile asla yolda bırakmayan IBM System x3400 sunucular sayesinde web siteleriniz hızlı ve kesintisiz şekilde sürekli yayında.

İşletim Sistemi: CentOS Linux
Bütün Linux sunucularımızda stabilitesi kanıtlanmış CentOS Linux işletim sistemini kullanıyoruz.CentOS Red Hat firmasının dağıtımı olan Red Hat Enterprise Linux (RHEL) kaynak kodları üzerine kurulu, ve bu dağıtım ile uyumlu bir linux dağıtımıdır. Bağımsız bir grup tarafından geliştirilen işletim sisteminin isminin açılımı The Community ENTerprise Operating System biçimindedir.

Kontrol Paneli: CPanel 11
Linux sunucularımızda kontrol paneli olarak CPanel kullanıyoruz. Bu güçlü kontrol paneli sayesinde web sitenizle ilgili her türlü ayarı kolaylıkla yapabilirsiniz.

REKARE Bilgi Teknolojileri San. Tic. Ltd. Şti.
Sakarya Mah. Ulu Sok. No:92 BURSA

Telefon : 0224 252 44 00
Faks : 0224 252 15 49

Teknik Destek ve Bilgi : [email protected]
Satış ve Pazarlama Birimi : [email protected]
Ödemeler ve Havaleler : [email protected]

Hizmet Sözleşmesi | Gizlilik Politikamız | Geri Ödeme Koşulları

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5