İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satış KAMPANYA 150 + FORUM TANITIMI + 150 SOSYAL İMLEME +100 WHOİS BACKLİNK

Tanitim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
seo-optimization.jpg

KISA SÜRELİĞİNE İNDİRİMLİ FİYAT ÜZERİNDEN 18 TL OLARAK YAPILACAKTIR.. COK KISA SÜRELİGİNE BU KAMPANYA !!! 30 TL OLAN BU PAKETİMİZ RAMAZAN DOLASIYLA 18 TL İNDİRİLMİŞTİR..

Seo paketlerimizden biri olan Forum Tanıtımı paketimiz + Sosyal İMLEME + Whois Backlink paketlerimiz.. hakkında kısaca bilgi verecek olursak; Tanıtımı her site için mutlaka yapılması gereken bir işlemdir... Tanitimlarin faydalarını şu şekilde sıralayabiliriz..

:) Hedef (Anahtar) Kelimelerde yükselebilirsiniz
:) PageRank Değeriniz artabilir
:) İndex Hızınınız artabilir
:) Doğal Backlinkler kazanırsınız
:) Sitenin Reklamınının Yapılması
:) Sitenin Google Gözünde ki Değeri artabilir
:) Sitenizde HİT Artışı olabilir

Çalışmamızda şu işlemleri yapmaktayız;

150+ Türkçe Forum Tanıtımı Yapılır

150+ Türkçe Sosyal İmleme Yapılır

100+ Whois Backlink İşlemi Yapılır

Peki imleme Sistemi Ne işimize Yarar ?

imleme Sistemi ile Sitenizin Alt Sayfalarına Çalışma Yaparak, Güçlendirirsiniz.

imleme Sitenizin veya Yayınladığınız içeriğin Hızlı indexlenmesini Sağlar.

Paravan Sitelerinizi veya Bloglarınızı Güçlendirebilir, Etkili Link Akışı Sağlayabilirsiniz.

İstek'e Bağli Olarakda PİNG Leme İşlemi Yapilmaktadir..

BİTMEDİ !!! 45.000 BİN FACEBOOK KULLANICISININ GÖRMESİNİ SAĞLADİGİMİZ, KISA SÜRELİGİNE SİTENİZİN REKLAM'I VE TANITIMI YAYINLANMAKTADİR.

ÜCRET KISA SÜRELİGİNE 18 TL

Forumların tamamı türkçedir aralarında Ünlü domianlerde bulunmaktadir.

*Tüm Forumlar ve İmleme siteleri Farklı IP olup PR değerleri 0 ile 6 arasındadır..

Rapor Teslim * Siparişleriniz Jet Hızı ile 1 Gün İçersinde Teslim Ediyoruz *
*ACİL İŞLERDE 45 DAKİKADA RAPOR TESLİMİ YAPILMAKTADIR..

Çalışma için Makalenizi ve site adresinizi 3 Anahtar kelime belirterek göndermeniz yeterlidir..

Makaleniz Yok İse Kaliteli SEO Uzmanımızdan Makale Yazilmaktadir. Fiyati 4 TL DİR Ve FULL SEO UYGUN MAKALEDİR

% 100 DOĞAL

SKYPE ADRESİMİZ : [email protected] Ekleyip oradan Detayli görüşme sağlana bilir.

PAYPAL VE FİNANSBANK ile ödeme yapabilirsiniz..
hm0l6.png

REFERANSLARİMİZ :

Sipariş verilmiş, ödeme gönderilmiştir. Skype'den detaylı ilgilenen arkadaşa teşekkür ederim. İmleme güzel yerlerden yapılırsa önemli bir SEO kriteridir. Yapılacak çalışmanın başarılı sonuçlar getireceğine inanıyorum.

Raporu teslim aldım. İşini çok iyi yapan ve müşteri memnuniyetine önem veren bir kişidir. Gözü kapalı forum tanıtımı alabilirsiniz :D

arkadaşla anlaşıldı ve kısa bir sürede işini hakkıyla teslim etti. Kesinlikle güvenilir bir arkadaş.

hızlı bir şekilde makale yazılıp tanıtım yapıldı. Arkadaş güvenilir.

çalışmaları için arkadaşımıza teşekkür ederim samimiyet ve ilgisinden dolayı tebrik ederim. raporlar alınmıştır.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5