İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

kampanya yapıyorum!

a.IŞIK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ore Mine Sitesine kayıt olan herkese: Level 1'i tamamlaması için, 0.0015 BTC gönderiyorum!
Evet evet yanlış duymadınız, çılgınlık bu. Ama yapıyorum.. :)
Siteden biraz bahsedeyim, örn. Level 1'de her bir madenci 8 saatlik periyodlarla (yani her 8 saatte bir) 80 satoshi kazandırır.
örn. Level 1'de her bir madencinin satın alma ücreti 0.0005 BTC'dir. Hiç ölmezler asla, taa ki site bir gün kapanana kadar.. :)
Siteden her 8 saatte bir madencilerin kazdığı satoshileri toplayabilirsiniz..
Isterseniz kazandığınız satoshileri hemen çekebilirsiniz, anlıktır. Hemen btc hesabınızda görürsünüz! :)
Veya biriktirdiğiniz satoshilerle, Level 2'den, daha çok kazandıran yeni madencilerden satın alabilirsiniz.. ;)
Ayrıca her 8 saatte bir sitenin verdiği bonus'lar da vardır, onları da toplayabilirsiniz.
İsterseniz siteye yatırım yapıp, daha fazla kazanabilirsiniz!
Production: Bu bölümde sahip olduğunuz madencileri, ne kadar maden çıkardıklarını, herbir madencinin ücretini ve aylık ne kadar
kazandırdıığını görebilirsiniz..
WITHDRAW, DEPOSIT: bunları biliyorsunuz zaten. :)
WIN THE JACKPOT: Burası Piyango gibi birşey, pek tavsiye etmiyorum..
Gelelim şartlar'a:
1) siteye yukarıda (yazının en başında) verilen link'ten girip adam gibi kayıt olan (altüyelerim arasında görmem gerekiyor) ilk 7 kişi için geçerlidir,
2) Siteye kayıt olduktan sonra, BTC adresini bana PM yoluyla gönderen ilk 7 kişiye net 1.5 mBTC en fazla 4 saat içerisinde gönderilecektir.
3) gönderdiğim 1.5 mBTC ile bahsi geçen bu sitede kullanmadığı anlaşılan kişiler, kanıtları ile birlikte, bu forumda şer**sizlik'le suçlanıp,
forum yönetimine şikayet edilecektir.. *Ayrıca, o kişiye: hakkımı helal etmiyorum.
4) siteye, yatırım yapıp (Level 2 madencileri, Level 3 madencileri vs.) bunu ekran görüntüsü ile kanıtlayan alt üyelere,
ekstra bitcoin gönderimlerim de olacaktır.. --Şimdiden herkese hayırlı olsun arkadaşlar..​

a.IŞIK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Refsiz link ?

Tapatalktan Gonderildi. Yazim hatalarindan dolayi ozur dilerim.
bu bir kampanyadır.. ref link ile kayıt olana 1.5 mBTC gönderilecektir! konunun açılış amacına bakın lütfen.. konuyu sonuna kadar okuduysanız eğer, ref.siz link istemeniz biraz saçma olmamış mı??

FurkanOymak

0
Onaylı Üye
Reaction score
6
bu bir kampanyadır.. ref link ile kayıt olana 1.5 mBTC gönderilecektir! konunun açılış amacına bakın lütfen.. konuyu sonuna kadar okuduysanız eğer, ref.siz link istemeniz biraz saçma olmamış mı??

O kadar duzensiz yazilmis ki okuyasi gelmiyor insanin

Tapatalktan Gonderildi. Yazim hatalarindan dolayi ozur dilerim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5