sohbet odaları

Kamu ve Eğitim Haberleri

umutylmz

İyinet Üyesi
Bilgiler
Katılım
11 Ekim 2013
Mesajlar
125
Reaksiyon
1
Puanları
0
Şube
İstanbul
121 Aydır Üye
En güncel kamu personeli, eğitim personeli ve tüm kesimi ilgilendiren haberleri doğru ve hızlı bir şekilde ulaştırmaya çalışan KamuMeb platformu, 2018 yılında kurulup hızlı bir giriş yaparak en güncel kamu haberlerini ve sorunlarını özgün ve doğru bir şekilde her gün okuyucularına ve halka aktarmaktadır.

Özellikle eğitim haberleri ve khk ile ilgili haberleri bulmak istiyorsanız web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Sitemizdeki haberlere yorum yapabilir ve anketleri bulabilirsiniz.

KamuMeb.Net Eğitim Haberleri

Eğitim personeli atama haberleri ve son dakika gelişmeleri hem sitemizde hem de sosyal paylaşım sayfalarımızda yer almaktadır. Atama haberlerini ve son dakika gelişmelerini birinci kaynaklardan DPB,ÖSYM ve MEB siteleri araştırılarak yapılmaktadır. Sizlerin en sağlıklı bilgiye ulaşmanızı istiyoruz.

Ayrıca sitemize belli konular ve alanlarda haber ve yazı gönderebilirsiniz.Gönderdiğiniz haber ve yazılar site politikalarımıza uyduğu sürece yazılarınızı yayınlıyor ve sosyal medya hesaplarımızda da paylaşıyoruz.

http://www.kamumeb.net
 
  • Yararlı
Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır.
Üst