İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kamyon Çarptı Kalkıp Annesine Sarıldı

Kriptex

1
İyinet Üyesi
Katılım
12 Aralık 2011
Mesajlar
1,054
Reaction score
1
Konum
Sakarya
Küçük bir çocuğa kamyonet çarptı. Takla atıp düşen çocuk ayağa kalkıp kollarını açarak annesine koştu.

Ordu'da annesiyle karşıdan karşıya geçmeye çalışan bir çocuk kamyonetim altında kaldı. Kaza sonrasında yerden kalkan çocuk korku ve panikle annesine doğru koştu. Bu an ise bir işyerinin güvenlik kamerasına yansıdı.

Olay Ordu'nun Ulubey İlçe karayolu Eski PazarKöyü kavşağında meydana geldi. Bir minibüsten inen anne ile 7 yaşlarındaki oğlu, yolu karşıdan karşıya geçmek istedi. Bu sırada annesinin elini bırakarak yola atlayan çocuğa bir kamyonet çarptı. Kamyonetin altında kalan çocuk hiçbir şey olmamış gibi aracın altından çıkarak koşup korku ve panikle annesine sarıldı.

Yaşanan bu olay kazanın meydana geldiği bölgedeki bir iş yerinin güvenlik kamerasına da saniye saniye yansıdı. Herkes kazada şans eseri yara almadan kurtulan çocuğun bu anı karşısında şok oldu. Anne ise sinir krizi geçirerek gözyaşlarına boğuldu. Gözleri önünde oğlunun kamyonetin altında kaldığı gören anneyi çevredeki vatandaşlar güçlükle sakinleştirmeye çalıştı. Hastaneye kaldırılan çocuğun ise sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi.

(Doğan Haber Ajansı) 4 saat ö
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Üst