• TC Kimlik Numaranızı onaylayarak iyinet.com'dan tam olarak yararlanabilirsiniz. Konu açabilmek ve açılan konulara yazabilmek için lütfen Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Numaranızı doğrulayın. Doğrulama ile ilgili hata alıyorsanız, kimlik ön yüzündeki Ad Soyad, Doğum yılı ve TC Kimlik numarası görünecek şekilde kimlik resmini bize gönderebilirsiniz.

sohbet odaları

Kan Hapı Görevi Nedir

kutluseo

Profesyonel
Bilgiler
Katılım
29 Kasım 2019
Mesajlar
277
Reaksiyon
2
Puanları
0
Yaş
23
Şube
İzmir
43 Aydır Üye
Kan Hapı nedir ve ne işe yarar. Metin2 oyununda karaktere etkisi nedir. Oyun içi ne işe yaramaktadır. Tüm bu soruların cevabını vereceğiz. Fakat kısaca nedir buna değineyim. Kan hapı statü değiştirmek için size lazım olabilecek bir itemdir.

Kan Hapı

Nerden Hangi yaratıklardan Düşer? Kıskançlık Metin, Büyük Çöl Kaplumbağası Sandığı (boss sandığı) ve Dokuz Kuyruk

Ne İşe Yarar? Kan hapı Kullanılması halinde, istediğiniz bir statünüzden 1 puan eksiltip, başka birine verebilirsiniz.
 
Tüm sayfalar yüklendi.
  • Yararlı
Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır.
Üst