İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

kanalları ayarlayamıyorum...

LeroanZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar ben google adsense kodunu çıkartırken 5 tane kanal seçiorum hepsi birbiriyle bağlantılı kanallar bunlar ama sitede yabancı yabancı şeyler çıkıyor ??

Priapos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Ne Güzel işte... Millet Yabancı Reklam Çıksın Dişye Uğraşıyor Dostum ;)

kanalla Yabancı Reklamın Alakası Yok Diye Biliyorum. ;)

LeroanZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yok yani demek istediğim sitede şu ve şununla alakalı reklamlar gösterilsin istiyorum onu yazıyorum ama olmuyor =)

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Google sitende hangi reklamları göstereceğine sayfadaki kelimelere bakarak karar verir.Senin sayfanda yer alan kelimelere reklam verenlerin reklamları sayfanda gösterilir.
Kanal ile bunların hiçbir alakası yoktur.Adsense panelinden sitende hangi reklamların gösterileceğini belirlemen gibi bir şey söz konusu değil.
Kanal sitenin hangi bölümün kaç reklam gösterimi yapıp kaç tık aldığını ayrıntılı olarak görmen için kullanabileceğin bir araçtır.
Forumda ayrıca bunlarla ilgili bir çok konu var, aramayı kullanmanı tavsiye ederim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5