İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kandırıldım Sanırım?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

akifblog

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Düzenleme

Logo tasarımı isteyen birine gönderdim fakat hiç birini beğenmediğini söyledi, bundan sonra ücretin yarısını almadan tasarıma başlamaycağım.

başlıktaki kandırıldım sanırım ifadesi, bir türlü yanıt gelmemesindendi bugün yanıt geldi ve beğenmediğini söyledi

frtn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Logoların psdsini göndermeyin logo üstüne demodur yazsaydınız keşke

Crowley

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Üzerine demo yazmadan logolarını vermeniz çok saçma olmuş.Adamın çalma niyeti yoksa bile logoları aldıktan sonra parayı niye versin? ( Tabi ki ticaretini dürüstçe yapan bir adam değilse ) Yani siz bence cevap beklemeyin boş yere, o logoları çoktan kullanıyordur adam.En azından tecrübe edinmiş oldunuz, bir daha yapmazsınız.Ben önerim, ücretin yarısını almadan photoshop'u açmayın.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
sitesi belli mi? buradan bi arayalım bakalım

akifblog

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Az önce mesaj geldi hiçbirini beğenmedim dedi. PM ile göndersem bir bakar mısnız logolara olmamış mı diye?

web sitesinde kullanmayacak

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
buraya ekleyebilirsin bence problem olmaz
ama renkler ve zevkler diyorum...

Cemg

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1-Sözleşme yapmadan İşe başlamayın
2-Sözleşme şansı yoksa Sadece iş için kullandığınız bir mail adresinden gönderin elden teslim yapmayın + Konu başlığı işi özeliyor olsun ( XX sitesi için Logo çalışması / Logo düzeltmesi Vs. )
3-Müşteriden ne istediğini tam olarak öğrenin ve bunu yazılı veya mail olarak alın
4-Belirli bir sayıda Demo yapın genelde en çok 5 farklı demo yapılıyor 6. ücrete tabi müşteri bunu bilince adam gibi bilgi veriyor ve iş olaylaşıyor.
6-Müşteriye piyasadan veya meseltaşlarınızdan yakınmayın.

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Eğer siz ve müşteri, herkes dürüstse beğenmediği bir şeye para vermemesi gayet normal. Siz beğenmediğiniz birşeyi satın alıyormusunuz?
Ne yazık ki tasarım böyle bir şeydir. Bilmeyenler yaparım diye heves ederek mağdur olabiliyor. Herkes forumlardaki börekçi-köfteci logolarını beğenmek zorunda değildir sanırım :)

akifblog

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Eğer siz ve müşteri, herkes dürüstse beğenmediği bir şeye para vermemesi gayet normal. Siz beğenmediğiniz birşeyi satın alıyormusunuz?
Ne yazık ki tasarım böyle bir şeydir. Bilmeyenler yaparım diye heves ederek mağdur olabiliyor. Herkes forumlardaki börekçi-köfteci logolarını beğenmek zorunda değildir sanırım :)

Haklısınız ama yanıt beklediğim zamandan geç bir sürede gelince merak ettim, beğenmediyse herhangi bir sorun yok elbette :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5