İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kanımı emen sivrisineğin sonu

alialparslan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Dün gece kulağımda vızıltıyla uyandım. Ve birçok yerim kaşınıyordu. Bunu yapan sivri sinek için bayramlık ağzımı açtıktan sonra uyumaya çalıştım fakat sivri sinek bir kaç yerimden daha sokunca iyice sinirlendim ve odamın ışığını açarak sivri sineği aramaya başladım. Kısa bir süre sonra onu yatağımın arkasında duvara pusmus bi şekilde buldum ve onu bu hale getirdim:
14tbpg3.jpg

Oğuz

2
İyinet Üyesi
Reaction score
96
Gerçekten maktul bayağı şişmiş öldükten kaç dakika sonra çekildi acaba resim ?

Bolu Beyi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
Ben hemen öldürmüyorum, Bolu'ya köye gittiğimde camda yakalayıp, önce ayaklarını, sonra kanatlarını, sonra da kafasını koparıyorum...

alialparslan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ben hemen öldürmüyorum, Bolu'ya köye gittiğimde camda yakalayıp, önce ayaklarını, sonra kanatlarını, sonra da kafasını koparıyorum...
Yalnız senin dediğin karasinek olabilir Onlar camda kolayca yakalanıyo.
Bi de ben gece gece kakmışım hiç kolu bacağıyla uğraşamam köstüm mü duvara fotokopisi çıktı. Zaten baya da kanımı emmiş şişmiş heralde kıpırdıcak hali kalmamış. Ben de bi vurdum elim yarıçapı 2 cmlik daire şeklinde kan oldu. İlk önce sivrisineğin kanı diye düşünmüştüm ama sonradan kendi kanıım olduğu aklıma geldi.

Sinek dün gece ölmüştü. Resim konuyu açarken çekildi.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5