İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

kapanan domaini yeniledim şimdi açılmıyor site..yardım

liroy12

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
selam!
Arkadaşlar ödemesi geciken domainin ücretini yatırdım. ama şimdi de site açılmıyor..COKİLERİ silip modemi aç-kapa yaptım.bilgisayarı yeniden başlatıp denedim açıldı. Ancak daha sonra siteye giriş yapmakistedim açılmadı. başka bilgisayarlarda da açılmıyor. İçi reklam dolu bir site çıkıyor ve aşağıdaki mesaj var sitede. Yardımlarınızı bekliyorumm Acil!!!!!!

This domain name expired on Dec 11 2011 02:21PM
Click here to renew it.

şimdi ne yapmalıyım. Hostçu da yaptığım işlemi yapmamı istiyor. Aynı işlemi yaptım olmadı.
not:Kullandığım IP sabit bir Ip dir..

Ekleme: Yapmayın arkadaşlar. Bir saatte cevap yazılmazmı...???

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
253
domain bi kere düştüyse siteyi tekrar kurman lazım, ya da yedekleri tekrar import etmen lazım

liroy12

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
domain bi kere düştüyse siteyi tekrar kurman lazım, ya da yedekleri tekrar import etmen lazım

sql yedeklerimi yüklediğimde şöyle bir hata mesajı alıyorum

İçe aktarmak için veri alınmadı. Ya dosya adı gönderilmedi ya da PHP yapılandırmanız tarafından izin verilen en fazla boyut aşıldı. SSS 1.16'ya bakın.

bunun sebebi nedir? bilmiyorum. bilen varsa lütfen yardımcı olsun..
Acil....

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5