İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

kapatılan adsense hesabı ile ilgili

serdar048

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
mrb arkadaşlar adsense de çoğu şeyi bilmeme rağmen merak ettiğim bir konu var geçenlerde hesabımm kapatıldı tekrar adsense aldım ve şuan kullanıyorum eski hesabım ile yayın yaptıgım sitelere aynen devam ediyorum yeni hesapla ilerde kapatılma ihtimali var mı son olarak bu hesabı adıma çevirirsem sorun teşkil edecek mi ?

webtasarim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İsim değiştirmeniz sorun teşkil etmez.Fakat aracı bir firmayla hesap açılırsa kapanma riski her zaman vardır.

serdar048

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
İsim değiştirmeniz sorun teşkil etmez.Fakat aracı bir firmayla hesap açılırsa kapanma riski her zaman vardır.

hocam kapatılan hesap benim adımaydı yeniden hesap açtım ismi değiştirip kendi ismimi yazsam sorun yaratacakmıdır onu demek istedim kurallara göre kapatılan hesabla aynı isimden hesap alınmıyor sonradan ban yemeyelim onu demek istiyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5