İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

kapidaode.com - Satılık alan adı

abbasturkoglu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Arkadaşlar iki haftadır bu alan adına büyük bir talep var. Kendim değerlendirmek için aldığım alan adını artık satmaya karar verdim. Almayı talep eden arkadaşlarla fiyat konusunda anlaşıyoruz. Sonra başka problemler yüzünden almaktan vazgeçiyorlar. Bazıları ile de fiyat konusunda anlaşamıyoruz. Yani sonuçta alan adını satamadım. Alan adı satışını iyinet'e taşımaya karar verdim. E-ticaret sitesi için çok uygun bir alan adı olduğunu düşünüyorum.
Bilgiler aşağıdadır.

Domain Adı : kapidaode.com
Bitiş Tarihi : 26.06.2011
Registar Firması : fsbnetwork.com
Başlangıç fiyat: 1.500 TL
Minumum artış: 100 TL
Açık Artırım Bitiş Zamanı : Son tekliften 24 saat sonra
Multi Topicler: Sadece iyinette satışa sunulmuştur.

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Türkçe karakter içerdiği için jenerik değil benim için, fakat yinede çok güzel bir domain faliyet gösterebileceği satış siteleri arasında legalparalı olabilir. Hayırlı satışlar üstadım.

eFe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
Türkçe karakter içerdiği için jenerik değil benim için, fakat yinede çok güzel bir domain faliyet gösterebileceği satış siteleri arasında legalparalı olabilir. Hayırlı satışlar üstadım.

Türkçe karakter içermekle jenerikliğin alakası ne hocam
Ayrıca Türkce karakter hangisi onu da çözemedim

domain kapıdaode.com mu kapidaode.com mu ?

Türkçe karakter (sesli dizine turkce karakter deniliyor) : ı,ö,ç,ğ,ş,ü

abbasturkoglu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Arkadaşlar yanıltıcı olmak için bu konuyu buraya açmadım. Jenerik olduğunu düşündüğüm için buraya açtım. Herkesin kendine göre bir jenerik tanımı olabilir. Sabit konudaki jenerik domain tanımını da dikkatlice okudum aykırı bir durum bulamadım.
Eğer hakikaten forum kurallarına aykırı bir durum söz konusu ise konuyu genel domain satışları altına taşırım. Jenerikdi değildi tartışması da son bulur böylece.
Konuyu daha fazla uzatmanın bence bir manası yok.

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Konunuz olması gereken yere taşınmıştır, kolay gelsin.

abbasturkoglu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
@yagmayok: mesaj başlığındaki jenerik yazısını da silerseniz sevinirim. Aldatıcı olmayalım, dürüst bir şekilde satışımızı yapalım.

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Türkçe karakter içermekle jenerikliğin alakası ne hocam
Ayrıca Türkce karakter hangisi onu da çözemedim

domain kapıdaode.com mu kapidaode.com mu ?

Türkçe karakter (sesli dizine turkce karakter deniliyor) : ı,ö,ç,ğ,ş,ü

Domain "kapidaode" kelimelerin aslı ise "kapıdaöde"

Ben bu iki harf yüzünden bana göre domainin jenerik olmadığını söyledim.

Türkçe karakterin ne olduğunu pek ala biliyorum, siz hangi amaçla yazdınız bunları, nereyi anlamakta zorlandınız acaba? Onu söylerseniz yardımcı olabilirim üstadım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5