İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kar Bilişim KB.com.tr Kesinlikle Tavsiye Etmem

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Durumu belirttim yukarda elamanın firmaya ve müşteir yaşattıkları bunlar çok iyi bir araştırmacısınız zaten hakkında olumsuz yorum olmayan firma gösterirmisiniz bana :) en çok neye şaşırdım biliyormusunuz yaşımın 17 oluşuna keşke 17 olsaydı bu işe girmezdim çünkü bu işte hakkı ile ekmek yiyenlere ekmek yok 3000 müşteri içinde 5 10 15 tane pürüz çıkabilir bu demek değildirki firma kötüdür.
Saygılar

Firmayla bir domain çalınması yüzünden 10-15 dakka önce konuştum.Gerçekten de çok yardımcı oldular.Hosting hizmeti almadım birşey diyemem ama, müşterileri olmadığım halde bana yardımcı olduklarını, ilgilendiklerini söyleyebilirim.Yapmak zorunda olmadıkları şeyi yapdılar.Açıkcası çok sevindim, kendilerine tekrar teşekkür ederim.

akineroglu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Firmayla bir domain çalınması yüzünden 10-15 dakka önce konuştum.Gerçekten de çok yardımcı oldular.Hosting hizmeti almadım birşey diyemem ama, müşterileri olmadığım halde bana yardımcı olduklarını, ilgilendiklerini söyleyebilirim.Yapmak zorunda olmadıkları şeyi yapdılar.Açıkcası çok sevindim, kendilerine tekrar teşekkür ederim.

Biz her zaman elimizden geleni yaparız zaten karalayanlarsa 2 konu bulmuşlar hakkımızda başkada ellerinde birşey yok her konuda onu yazıyorlar iki konuda haksızsam firmam süper demekdir.3000 domain barındıran firma hakkında 2 tane olumsuz konu var ise bu firma süper demektir.Kim ne yazarsa yazsın biz bildiğimizden şaşmayız.

cawbella

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Görünün O ki artik birbirimize güvenimiz kalmamış suclayanda mantıklı konusuyor suclananda kime güveneceğimizi şasirdik keşke somut birşeyler Olsa

rosende

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
her fırmada puruzler sorunlar cıkar ben calısmıyorum orayala ama bızım ınsanımızda garıp bır ıletısımsızlık var...Sadece mail atar sms atar ama acıp kardesım benım soyle soyle derdım var bı yardım edın demez korkak tavuk gıbı sadece uzaktan gıdaklar...Buda fırmaları kotuler ,sahısları kötüler...Ben arkadasın yerınde olsam ticket acarım olmadı mail cekerım gene sorunum cozulmeesse arar sorarım ..Gene olmadı elımdekı faturayla tuketıcı mahkemesıne gıderım..Yapmıslıgım yok degıl cozum yolu bu..Hostcu arkadasada lafım arkadasım işini yap ama TR de yapma gıt yabancılarla calıs 0 problemle halledersın...

ToKoBa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
her fırmada puruzler sorunlar cıkar ben calısmıyorum orayala ama bızım ınsanımızda garıp bır ıletısımsızlık var...Sadece mail atar sms atar ama acıp kardesım benım soyle soyle derdım var bı yardım edın demez korkak tavuk gıbı sadece uzaktan gıdaklar...Buda fırmaları kotuler ,sahısları kötüler...Ben arkadasın yerınde olsam ticket acarım olmadı mail cekerım gene sorunum cozulmeesse arar sorarım ..Gene olmadı elımdekı faturayla tuketıcı mahkemesıne gıderım..Yapmıslıgım yok degıl cozum yolu bu..Hostcu arkadasada lafım arkadasım işini yap ama TR de yapma gıt yabancılarla calıs 0 problemle halledersın...

KB için değil her firma için söylüyorum iletişim, irtibat, muhaberat vb linkindeki iletişim seçeneklerini (posta, mail form, ticket sistemi, mail, sabit telefon, cep telefonu, faks vb) koymak yayıncı siteye (firmaya), seçip kullanmak sitenin kullanıcına ya da müşterine aittir. Yayıncı site (firma) kullanmayacakları iletişim seçeneğini koymazlar olur biter. Posta gibi bir haftayı bulacak bir araç değil de Ticket sistemi ve email gibi anında etkileşime izin veren bir seçenek varsa günde en az bir kez kontrol edilmesi gerekmektedir ki öyle olsaydı beş gün sonra buradan değil aynı gün sistemden soruna ve bana ulaşılırdı. Bu yüzden tercih yapma hakkını kullanan müşteriyi suçlayamazsınız.

Sistemde sorun varsa ki varmış arızanın bir an önce giderilemsine çalışılmalıdır. Bunun için de Akın Bey Almanyadan Türkiye'ye taşıma çalışmalarımız devam ediyor demiş zaten. Organizasyonda aksaklıklar varsa personelin öncelikle eğitimi ardından arttırılması olmazsa yenilenmesi seçenekleri değerlendirilmelidir.

Kaldı ki CRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi) denilen bir olgu bile yaşlandığı halde kullanılmıyorsa durum vahim demektir.

Domain kayıtlarımı pahalı (12$+KDV) olmalarına rağmen güvenilirlikleri nedeniyle Sidenet.com.tr üzerinden yapıyorum. Kendilerinden HOST almasam bile hostla ile ilgili e-maille sorduğum sorularıma bile (ilgili hosting firmanızla görüşün de deme hakları olmasına rağmen) detaylı ve sabırlı bir şekilde en geç bir gün içinde cevap veriyorlar. Rekabetin yoğun olduğu bir sektörde bir müşteriyi kaybetmenin bedelinin 10 yeni müşteriden daha pahalı olduğunun bilincindeler.

Batux

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Biz her zaman elimizden geleni yaparız zaten karalayanlarsa 2 konu bulmuşlar hakkımızda başkada ellerinde birşey yok her konuda onu yazıyorlar iki konuda haksızsam firmam süper demekdir.3000 domain barındıran firma hakkında 2 tane olumsuz konu var ise bu firma süper demektir.Kim ne yazarsa yazsın biz bildiğimizden şaşmayız.
bırakta seni başkları övsün. kendi kendini süper yapma dimi :)
bende arastırdım silver gold lisans + kdv felan ne iş :D

akineroglu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bırakta seni başkları övsün. kendi kendini süper yapma dimi :)
bende arastırdım silver gold lisans + kdv felan ne iş :D

Merhaba;
Yukarda belirttiğim gibi bulmuşsun 2 konu kendini avunduruyorsun devam edin siz.Keşke diğer yorum yazan arkadaşlar gibi iyinet forumlarında üye olmanın hakkını verseniz inanın size cevap bile yazmadım.Firmamızın hesaplarına geçen tüm ödemelere faturalandırma yapmak zorundayız bu nedenle dilerseniz bu bir abd ürünü veya tr lisanslı ürünü olsun farketmiyor.Bir Türkiye firması olarak vatandaşlık haklarımızı en başta vergi ödeyerek yerine getiriyoruz ve bulunduğumuz ilçede vergi dairesi (mal müdürlüğü) tarafından 2007 yılın'da en fazla vergi ödeyen kurumuz.
Saygılarımla.

artofevil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
28
arkadaşlarla ben çalışıyorum gayet başarılı bir ekip yok ticketlarıma cvp gelmior yok benim domainimi aldılar faso fiso bunlar yaa.

Ben sql problmi yaşadığımda bende biliyordum attacak olduğunu ama onlar yine de iyi niyetle açtılar... ben memnunum sizde önce çalışın onlarla sonra yorumda bulunun bence...

akineroglu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlarla ben çalışıyorum gayet başarılı bir ekip yok ticketlarıma cvp gelmior yok benim domainimi aldılar faso fiso bunlar yaa.

Ben sql problmi yaşadığımda bende biliyordum attacak olduğunu ama onlar yine de iyi niyetle açtılar... ben memnunum sizde önce çalışın onlarla sonra yorumda bulunun bence...

Merhaba;
Tşk ederiz.Dedimya yukardaki postumda bulmuşlar r10.net'ten iki konu biri domain adıma el koydu biri paramı iade etmiyor.Parasıda iade edilmiş domain adınında transfer kodu verilmiş.
Ne yapsınlar yeterki karalamak olsun nede olsa Türkiye'deyiz Müslümanız diyoruz ama çok günah işliyoruz her yönden.Haksız yere milletin ekmeği ile oynamak gibi.Biz hakkımızda kötü düşününleri Allah'a havale ediyoruz.Yolumuzdan şaşmıyacaz çok şükür kimseyle alıp veremediğimiz yok.Bizi seven firmalarda var sevmeyen ama her firmaya saygımız var saygıda mecburiyet sevgide özgürlük var.
Saygılarımızla.

MéDicLiFé

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba;
Yukarda belirttiğim gibi bulmuşsun 2 konu kendini avunduruyorsun devam edin siz.Keşke diğer yorum yazan arkadaşlar gibi iyinet forumlarında üye olmanın hakkını verseniz inanın size cevap bile yazmadım.Firmamızın hesaplarına geçen tüm ödemelere faturalandırma yapmak zorundayız bu nedenle dilerseniz bu bir abd ürünü veya tr lisanslı ürünü olsun farketmiyor.Bir Türkiye firması olarak vatandaşlık haklarımızı en başta vergi ödeyerek yerine getiriyoruz ve bulunduğumuz ilçede vergi dairesi (mal müdürlüğü) tarafından 2007 yılın'da en fazla vergi ödeyen kurumuz.
Saygılarımla.

Bu konuyu ben çıkarttım bulup Akın Bey.
"bulmuşsun 2 konu kendini avunduruyorsun devam edin siz.Keşke diğer yorum yazan arkadaşlar gibi iyinet forumlarında üye olmanın hakkını verseniz inanın size cevap bile yazmadım."

Bu laftan sonra çoğul eklerini bol miktarda kullandığınız için cevap hakkı doğdu sanırım bana.

Senin firman umrumda değil. Sende umrumda değilsin.
Ben ne webmasterım, ne hostingçiyim, nede internetten geçimini sağlamak için depar atan biriyim.

Bu yüzden de internet ortamından bir çıkarımında olmasının beklenmesi imkansız. Çıkarım olmadığı halde de kalkıp kimseye çamur atmamı bekleyemez sanırım kimse.
Kaldı ki çıkarım olsa dahi, en son yapacağım şey insanlara çamur atmaktır çünkü Allah'tan korkarım.

Doktorum ve internet ile yakınen alakalı biri değilim.
(Sadece Dmoz / Sağlık Bölümü'nde editörlük yapıyorum ve birkaç bölümde daha yeşil avcısıyım.)

O yüzden, mahalle ağızı seviyesine inmek suretiyle;
"bulmuşsun 2 konu kendini avunduruyorsun devam edin siz." şeklinde bir mesajı asla kabul etmem ve gerektiği taktirde yediririm arkasında bir art niyet varsa.

vBulletin Gold Lisans satmışsınız, Silver satmışsınız umrumda da değil. Ben sadece nedir bu iş diye sordum size. Halende soruyorum ama cevap vermiyorsunuz.

Kaldı ki, milliyetçilik ayakları çekerek her Türk Vatandaşı vergisini vermelidir vs. vs. gibi söylemlere girmişsiniz.

Ya siz Türk Milleti'ni çok saf sanıyorsunuz yada sizde milliyetçilik ayakları ile insanları kandırmayı kendine hobi edinmiş insanlar gurubuna dahil olmuşsunuz.

Biz eşek değiliz, hatırlatmak isterim.

Bakın sizin yerinize ben açıklama yapayım insanlara;

Akın Bey'ler vBulletin Gold Lisans (Yok öyle birşey ama adını öyle koymak istemişler, saygı duymak lazım) satmaya çalışmışlardır. Peki neden?
Öncelikle kendilerine vBulletin'den bir hesap açarak, ürün satın almışlardır.

vBulletin'den alınan ikinci üründe %XX ve üçüncüsünde de, %XX indirimden yararlanmak için bu hesap üzerinden millete yeni lisanslar alarak satmak istemişlerdir.

Böylelikle daha çok kar yapmak istemişlerdir.

İnsanlarda birgün gelip vBulletin lisanslarına ait domainlerinin yönetimlerini değiştirmek istediğinde, yönetim şifrelerini vermemişlerdir.

Neden?

Çünkü tüm lisansların yönetimi tek bir hesaptan oluşmaktadır ve şifreleri verdikleri an birçok müşteri bu işten zarar görecektir.

Şifrelerini alamayan müşterilerde, firma ve Akın Bey hakkında haklı olarak dolandırıcı gibi sözler sarf etmişlerdir.

Adam 160 Dolar veriyor kandırılarak Gold Lisans adı altında sonrasında ise şifreleri teslim edilmeyerek öylece ortada kalıyor. Forumlarda konu açması bence en normal olan şey ve kesinlikle olması gereken şey.
Neden derseniz bu forumlar paylaşıma açık olan webmaster forumları ve amaç tüm webmasterları bu tür şeyler hakkında bilgilendirmek.

--------------------------------------------------------------------------

Peki gelelim vergi olayına.

Öncelikle sizin asla ama asla vBulletin ürünlerini sanki bir bayi havası vererek ve isim yada markalarını değiştirerek veya bunlara ekleme isimler yaparak satma hakkınız yok.

vBulletin Gold Lisans yada buna benzer saçma sapan isimler ile asla ama asla insanlara vBulletinden almış olduğunuz bir ürünü satamazsınız çünkü bayisi değilsiniz.
Çünkü vBulletin bayilik veren bir firma değil.

Yapabileceğiniz tek şey, vBulletin lisansı almak isteyen kişiyi;
www.vbulletin.com
adresine yönlendirmek olmalıydı sizin.

Peki siz ne yaptınız?
Kalktınız daha çok para hırsı ile millete kendi hesabınızdan satışa başladığınız illegal olarak.

Satma hakkınız olmadığı halde sattığınız bir şeyin nasıl vergisini veriyorsunuz ve fatura kesiyorsunuz bir açıklarmısınız?

vBulletin ürününe fatura kesebilecek tek firma vBulletin'dir.

Sizinde bayiliğini almadığınız halde oran ürün olarak satmanız yasaktır. Heleki bunu yaptıktan sonrada çıkıp birde +%18 KDV isteme gibi bir davranışta bulunmanız abesle iştigal bir durumdur.

Siz nasıl kalkarak fatura kesipte Türk Milleti, Vatandaşlık Görevleri vs. vs. ayakları ile ve bizi eşek yerine koyarak, işi Milliyetçiliğe vurarak gelip burda halen yazıyorsunuz anlamış değilim.

Hayır yazın yazmanızada birşey diyen yok.
Ama birde utanmadan ve gayet rahat bir şekilde;
Keşke diğer yorum yazan arkadaşlar gibi iyinet forumlarında üye olmanın hakkını verseniz

Diye nasıl diyorsunuz?
Hele ki bunu hiç anlamış değilim.

akineroglu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu konuyu ben çıkarttım bulup Akın Bey.
"bulmuşsun 2 konu kendini avunduruyorsun devam edin siz.Keşke diğer yorum yazan arkadaşlar gibi iyinet forumlarında üye olmanın hakkını verseniz inanın size cevap bile yazmadım."

Bu laftan sonra çoğul eklerini bol miktarda kullandığınız için cevap hakkı doğdu sanırım bana.

Senin firman umrumda değil. Sende umrumda değilsin.
Ben ne webmasterım, ne hostingçiyim, nede internetten geçimini sağlamak için depar atan biriyim.

Bu yüzden de internet ortamından bir çıkarımında olmasının beklenmesi imkansız. Çıkarım olmadığı halde de kalkıp kimseye çamur atmamı bekleyemez sanırım kimse.
Kaldı ki çıkarım olsa dahi, en son yapacağım şey insanlara çamur atmaktır çünkü Allah'tan korkarım.

Doktorum ve internet ile yakınen alakalı biri değilim.
(Sadece Dmoz / Sağlık Bölümü'nde editörlük yapıyorum ve birkaç bölümde daha yeşil avcısıyım.)

O yüzden, mahalle ağızı seviyesine inmek suretiyle;
"bulmuşsun 2 konu kendini avunduruyorsun devam edin siz." şeklinde bir mesajı asla kabul etmem ve gerektiği taktirde yediririm arkasında bir art niyet varsa.

vBulletin Gold Lisans satmışsınız, Silver satmışsınız umrumda da değil. Ben sadece nedir bu iş diye sordum size. Halende soruyorum ama cevap vermiyorsunuz.

Kaldı ki, milliyetçilik ayakları çekerek her Türk Vatandaşı vergisini vermelidir vs. vs. gibi söylemlere girmişsiniz.

Ya siz Türk Milleti'ni çok saf sanıyorsunuz yada sizde milliyetçilik ayakları ile insanları kandırmayı kendine hobi edinmiş insanlar gurubuna dahil olmuşsunuz.

Biz eşek değiliz, hatırlatmak isterim.

Bakın sizin yerinize ben açıklama yapayım insanlara;

Akın Bey'ler vBulletin Gold Lisans (Yok öyle birşey ama adını öyle koymak istemişler, saygı duymak lazım) satmaya çalışmışlardır. Peki neden?
Öncelikle kendilerine vBulletin'den bir hesap açarak, ürün satın almışlardır.

vBulletin'den alınan ikinci üründe %XX ve üçüncüsünde de, %XX indirimden yararlanmak için bu hesap üzerinden millete yeni lisanslar alarak satmak istemişlerdir.

Böylelikle daha çok kar yapmak istemişlerdir.

İnsanlarda birgün gelip vBulletin lisanslarına ait domainlerinin yönetimlerini değiştirmek istediğinde, yönetim şifrelerini vermemişlerdir.

Neden?

Çünkü tüm lisansların yönetimi tek bir hesaptan oluşmaktadır ve şifreleri verdikleri an birçok müşteri bu işten zarar görecektir.

Şifrelerini alamayan müşterilerde, firma ve Akın Bey hakkında haklı olarak dolandırıcı gibi sözler sarf etmişlerdir.

Adam 160 Dolar veriyor kandırılarak Gold Lisans adı altında sonrasında ise şifreleri teslim edilmeyerek öylece ortada kalıyor. Forumlarda konu açması bence en normal olan şey ve kesinlikle olması gereken şey.
Neden derseniz bu forumlar paylaşıma açık olan webmaster forumları ve amaç tüm webmasterları bu tür şeyler hakkında bilgilendirmek.

--------------------------------------------------------------------------

Peki gelelim vergi olayına.

Öncelikle sizin asla ama asla vBulletin ürünlerini sanki bir bayi havası vererek ve isim yada markalarını değiştirerek veya bunlara ekleme isimler yaparak satma hakkınız yok.

vBulletin Gold Lisans yada buna benzer saçma sapan isimler ile asla ama asla insanlara vBulletinden almış olduğunuz bir ürünü satamazsınız çünkü bayisi değilsiniz.
Çünkü vBulletin bayilik veren bir firma değil.

Yapabileceğiniz tek şey, vBulletin lisansı almak isteyen kişiyi;
www.vbulletin.com
adresine yönlendirmek olmalıydı sizin.

Peki siz ne yaptınız?
Kalktınız daha çok para hırsı ile millete kendi hesabınızdan satışa başladığınız illegal olarak.

Satma hakkınız olmadığı halde sattığınız bir şeyin nasıl vergisini veriyorsunuz ve fatura kesiyorsunuz bir açıklarmısınız?

vBulletin ürününe fatura kesebilecek tek firma vBulletin'dir.

Sizinde bayiliğini almadığınız halde oran ürün olarak satmanız yasaktır. Heleki bunu yaptıktan sonrada çıkıp birde +%18 KDV isteme gibi bir davranışta bulunmanız abesle iştigal bir durumdur.

Siz nasıl kalkarak fatura kesipte Türk Milleti, Vatandaşlık Görevleri vs. vs. ayakları ile ve bizi eşek yerine koyarak, işi Milliyetçiliğe vurarak gelip burda halen yazıyorsunuz anlamış değilim.

Hayır yazın yazmanızada birşey diyen yok.
Ama birde utanmadan ve gayet rahat bir şekilde;

Diye nasıl diyorsunuz?
Hele ki bunu hiç anlamış değilim.

Merhaba;
Araştırmacısınız ama iyi bir araştırmacı değil.
Yukardaki mesajlarımda belirttiğim gibi onları yazan bir elemanımızdı ve işine bu olaydan sonra son verildi bunu belirtmiştim zaten.Kdv olayına gelince hesaplarıma geçen her ödemeye fatura yapmak isterim bu ürün ne olursa olsun efendim.
Doktorsunuz maliyeci değilsiniz dilerseniz bir maliyeci ile oturun.İşini düzgün yapan firma ip adresi bile satarsa buna fatura kesmek zorundadır.İşi milliyetçiliğe vurduğumuz yok.
Halen 2 konuyu savunuyorsunuz efendim bilmem farkındamısınız biri kdv olayı diğeri sözde el koyduğumuz ve transfer kodunu verdiğimiz domain olayı.
Size iyi araştırmalar efendim.Kimse ile sorunumuz yok zaten müşterimiz ile sorunumuz çözülmüş.Konuyu uzatmanın bir anlamı yok.
Eğer kötü bir kelime söylediysem özür dilerim.
Saygılarımla.

MéDicLiFé

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Akın bey konuyu uzatmayacağım.

Ama uzatmama sebebim özelden yalvarmanız değil.

Özelden yalvarıpta gelip burada;
"Araştırmacısınız ama iyi bir araştırmacı değil."
Diye halen ahkam kestiğiniz içinde değil.

Uzatmayacağım çünkü söylemek istediklerimi söyledim.

Benim araştırmacılığımı irdelemekte size kalmaz zaten...

Öyle yani...

Ha yapmanız gereken şey neydi onuda söyleyeyim size ben.

Bu kadar kibarlıktan kırılacağınıza karşımda diz çöke çöke;

"Arkadaş evet bu anlattıkların oldu ama bu bu bu yüzden oldu ve bu bu bu şekilde yeni önlemler aldık, bunları bunları yaptık ve hatamızı telafi ettik. Evet istemeyerekte olsa bu türden şeylerle karşılaştık ama bundan sonra olmaması için biz elimizden geleni yapacağız."

deseydiniz sert bir şekilde olsa bile, yetecekti bana. Kibarlıktan bu kadar diz çökercesine kırılmanıza gerek yoktu yani.

Ben o şekilde bir davranış bekledim sizden ama yapamadınız.

Neyse iyi forumlar.

Ama biraz daha pişmeniz lazım.

Batux

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
akın bey fatura girişi olmayan bi ürüne nasıl fatura kesilir sölermisin? usulsüzlükden iceri bile girebilirsin. fatura girişi olmayan ürüne fatura cıkışı yaparsan
konuştukca batıyosun akıneroglu bence sus........

akineroglu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
akın bey fatura girişi olmayan bi ürüne nasıl fatura kesilir sölermisin? usulsüzlükden iceri bile girebilirsin. fatura girişi olmayan ürüne fatura cıkışı yaparsan
konuştukca batıyosun akıneroglu bence sus........
Merhaba;
Fatura girişi olmayan ürün yoktur efendim.Alınan ürün kredi kartı ile alır mutlak süret ile yurt dışından ve bunun yanında şirket ortaklarından birine ait olan bir kredi kartı olması dahilinde ekstreden fatura girişi gösterebilmektesiniz.Bu tüm firmalar için geçerli bir durumdur.Sizi aydınlatmak beni sevindirdi.
Konu kapanmış neyin peşindesin bilmiyorum ama milletin ekmeği ile oynama iflah olmazsın.Haklı olan kişi susmaz yarasıda olan gocunur burda kimsenin yarası yok gocunsun.Sadece bir kaç konuya açıklık getiriyoruz ve saygı sevgi çercevesinde sizin gibi çirkin sözler ile değil efendim.
Saygılarımla.

akineroglu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
cirkin söz sarfetmedim. kredi kartı extrası fatura yerinemi geciyor?

Merhaba;
Yaptığınız harcamalara karşılık fatura kesebilirsiniz efendim tabi bu kredi kartlarının firmanın yönetim kurulu kaç kişiden oluşuyorsa o kişilerden birine ait olması lazım veya firma adına verilmiş kredi kartı olması lazım bu durumda bunları gider olarak gösterebilirsiniz hali ile yurt dışından alınmış ürünlerde yurt dışı firmaları fatura yollamadığından bu nedenle bunu gösterip müşteriye faturalandırma yapabiliyorsunuz efendim.Bu bir çok firmada yapılıyor.
Saygılarımla.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
konu kişisel tartışmaya gittiği için konuyu kitliyorum sanırım yazılan mesajlardan gerekli mesajlar verilmiştir diyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5