İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Karakalem Portre Çizilir (Yaz İndirimi)

Puncover

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Yaz indirimi uyguluyorum bu sefer. Eylül ayının sonuna denk böyle olucak. Sonrasında diğer konumdan devam ediyor olucam.

Karakalem Çizim Fiyatları
25x35 cm Tek Kişi > 20 Lira, Çift Kişi 30 Lira
35x50 cm Tek Kişi > 45 Lira, Çift Kişi 65 Lira
50x70 cm Tek Kişi > 70 Lira, Çift Kişi 110 Lira
Daha büyük boyutlar için iletişime geçiniz.

Kağıt boyutlarının karşılaştırmaları. Gördüğünüz gibi ben B serisi kâğıtları kullanıyorum.
kopyas326879725944d91b6.jpg

>Çizimi ortalama 3 günde tamamlıyorum.
>Çizimleri rulo içinde gönderiyorum, çizime herhangi bir zarar gelmiyor.
>İstediğiniz kargoyu kullanabiliriz ancak genelde PTT ile gönderiyorum, hızlı da, 2-3 günde elinizde oluyor. Çerçeveli gönderemiyorum, çevremde uygun fiyatlı çerçeve bulamıyorum maalesef.

İletişim;
Galeri;

Bu da bana gelen bir yorum. Paylaşmak istedim :)
Sanatın, bileğinin kıvraklığı ve kaleminin gücü karşısında talep ettiğin ücretler gerçekten çok komik. İşin açığı üzülüyorum bu tip konuları gördüğümde.
Bu kadar yetenekli kişilerin sanatlarını bu kadar ucuza sunuyor olmaları, sanatın hakkı ve layığını bulamayışı sanata gönül vermiş birisi olarak üzüyor beni.
Mevcut sıkışıklıklarım bitip de böyle keyfi olgulara bütçe ayırabilecek durumda olduğumda "hakkına, mevcut fiyatlarından daha yakın fiyatlarla" bir eserine sahip olabilmek dileklerimle.
Gönlünce keyifli, gönlünden bol kazançlı çizimler dilerim.

Ve şu alıntımı da eklemek isterim;

Yaşamıyoruz. Resimlerimiz, fotoğraflarımız kadar yaşamıyoruz. Mendilimiz, gömleğimiz, potinlerimiz kadar yaşamıyoruz. Bir sigara kâğıdını şu masaya koy. Üstüne bir taş bırak, kapıları kapa ve git! Üçyüz sene sonra gel. Yerinde bulursun. Belki sararmış, belki buruşmuş, fakat yine o. Bir sigara kâğıdı kadar yaşayamıyoruz. Kefenimizden evvel çürüyoruz. Duyuyorum! Kulak ver. Sen de duyarsın! Toprak altında, milyarlarca kurdun, çıtır çıtır dut yapraklarını yiyen milyarlarca ipek böceği gibi. milyarlarca ölüyü yediğini duyuyorum.

Necip Fazıl Kısakürek

Birkaç çizimim;

P190511_15.07.jpg

P210311_22.20.jpg
[/IMG]

siparis3_by_riot_drawings-d3agheq.jpg

IMG_0002%2520%25282%2529.jpg

IMG_0002.jpg

border_line_by_Riot_Drawings.jpg

17_by_riot_drawings-d1s7lx0.jpg

unnamed_by_riot_drawings-d52vc7w.jpg

Mürekkep ile
amnion_by_riot_drawings-d4o0236.jpg

Mürekkep ile
boyle_2_by_riot_drawings-d4eyhfp.jpg

eugene_hutz_by_riot_drawings-d30lp8l.jpg

anatominin_ifadesi_2_by_riot_drawings-d2mfq9y.jpg

the_piano_player_by_riot_drawings-d29ez5m.jpg

5_by_Riot_Drawings.jpg

Gezgin_by_Riot_Drawings.jpg

it_self____by_Riot_Drawings.jpg

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5