İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Karakalem Resmi Çizilir | ŞOK FİYAT |

KayRa ÇınaR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar indirime gittiğim için fiyatlarımı baya indirdim...

Nasıl olacak ? Fiyat ne kadar ? vs...

Nasıl Olacak: Bana buradan yada msn'den çizilecek resmi atıyorsunuz ve ben 4-6 saatlik bi çalışmamın üzerinde çizmiş olduğum resmi size demo olarak ss olarak atıyorum daha sonra eğer uygunsa sonra ben çerçeveletip istediğiniz adrese kargoluyorum..(Kargo Karşı Tarafa Aittir)

Fiyat Ne kadar Paypal için: Baya indirime gittiğim için şimdilik fiyatım 35 TL'dir...

Fiyat Ne kadar iş bankası: Baya indirime gittiğim için şimdilik fiyatım 30 TL'dir...

Sevgilinze hediye etmek istersiniz yada bi aile fotoğrafı olur yada kendi fotoğrafınızı çizdirtmek istersiniz , hediyelik,doğum günü için , özel günler için yani kısacası sevdiklerinizin fotoğrafını çizmek isteyen doğru bi yerdesiniz..

Bide önemli bisey.. Eğer resmi orjinal almayıpta sadece net üzeri ss alarakta alabilirsiniz resmi ama o zaman fiyat paypal için 15 TL'dir... iş bankası misli içinde fiyatımız 12.5 TL'dir

Size bi kaç çizmiş olduğum örnek resimlerimi sunmak isterim ;

3mwws.jpg

3kjdy.jpg

3kjfm.jpg

3kjg9.jpg

3kjgu.jpg

iletişim için: pm istemeyın alttaki msn adresini ekleyın

Daha fazla ayrıntı için [email protected] ekleyebilirsiniz..

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
güzel çizimlerin var eline sağlık, benim bir arkadaşta bu işi hobi olarak yapıyor, sahibinden.com a ilan bırakmıştı iyi dönüşler aldı
sende dene eğer denemediysen
kolay gelsin

alirmali

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
çizimleriniz gerçekten çok hoş, başarılarınızın devamını dilerim.. kolay gelsın

cagri169

0
İyinet Üyesi
Reaction score
19
Hemşehriyiz :) Bir ara ihtiyacım olursa ulaşırım abi sana.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5