İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

karapara.com? En iyi öneriye bedava domain!!

S

siberdevlet

Misafir
ama öyle sanıyorum ki
domain benım hakkım benımkınden iyi öneri olamaz

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
adresim' Alıntı:
Ilginc..... tr.st bu biraz daha genisletilerek "kullanicilarin para icin ne gibi yuzkizartici :D "seyler" yaptiklarini itiraf ettikleri bir site" daha genis bir kitlenin ilgisini ceker... Bu fikri tuttum istedigin domaini ozel mesajla bildir kaydedeyim.....

Ha bir de hazir itiraf skripti var mi? Yoksa ozel kodlama mi hepsi

Selamlar ve tesekkurler
siberdevlet üzgünüm şansını kaybettin... neden? çünkü ben kazandım :)

lütfen mesajları yada cevapları iyice okuyup öyle yazalım...

S

siberdevlet

Misafir
:) Tr.st Senin Cİgerİn Saolsun KardeŞİm TÜrkÇe Domaİn Zaten Bİr İŞİme Yaramaz. Ama GÖreceksİn Yakinda Satilik Yazisi Çikacak.

adresim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Satilik yazisi cikmaz siberdevlet 250 tane alanadim var ve hicbiri de satilik degil..Ben yinede alttan alarak derdimi anlatamamisim diyeyim......arkidish anlayamamis demektense.

(*

S

siberdevlet

Misafir
ozaman kolay gelsin diyelim ama domainin yanında bir host versen tr.st ye iyi olmazmı fikir üretmek zor iştir begendinonuda karşala zaten şu sıralar ******.net firması sistemine üye olan olan kişilere ücretsiz türkçe domain vermekte.

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
siberdevlet lütfen mesaj yazmadan önce diğer yazılı mesajları oku. saçma sapan şeyler yazma, ben önceki mesajımda domain istemediğimi yazdım. sen artık susup bi şeler öğrenmeye çalışsan daha iyi olur. benim domain veya hotinge ihtiyacım yok elimde kullanmadığım 35 tane domain ve bu kendi sitelerim için managed server ım war. bu cvp kişisel bir üye olarak yazdığım cevaptı.şimdi ise mod olarak sana uyarım bu foruma atacağın her gereksiz mesaj -1 puan demek senin için. kotan 25 . 0 ı gördüğün an geçici olarak forumdan uzaklaştırılacaksın...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5