İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

karar veremedım

conter

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
benim suanda faal olmayan kenarda park da bekleyen 3 tane domainim var. birtanesini ilerleyen zamanlarda degerlendırmek ıstıyorum ama hangısıyle ne yapabılecegım hakkında bı fıkrım yok.

askforumlari.com
cashpara.com
futbolservisi.com

sizin fikrinizi ve yorumlarınızı beklıyorum

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
cashpara.com için düşünürsek ve sizde düşünürseniz oyun parası satan yerler için güzel duruyor hocam. Yanılmıyorsam knight adlı oyunda kullanılan bir üründür cash zaten kelime anlamı olarakda finansal bir olayı ifade ediyor veya öyle bir terim. O şekilde değerlendirmeniz veya satmanız durumunda müşterisi olabilir.
futbolservisi.com için ise maç saatleri, maç özetleri olabilir. Aynı şekilde iddia var ünlü kişilerin futbol yorumları, futbol haberleri olabilir.

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
cashpara ile xticaret üzerinden satılan online ürünlerin tanıtımı yapılarak komisyon kazancı sağlanabilir.

Veya ptc gibi sistemlerede girebilirsiniz.

futbolservisi ve askforumlarıda çok güzel domainler, çok geniş bir yelpazede çalışılabilinir.

conter

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
bende karar veremıyodum sızın yorumlarınızdan sonra aklımda fıkırler belırmeye basladı. siz cashpara.com un uzerınde durdunuz. demekki benım oncelıgımde o olacak. degerli yorumlarınız için cok tesekkur ederım.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
eğer gerçek paralarla iş yapacaksan cashpara.com a bilgi yarışmaları ekle ama bu sorular acaip zor olacak, google dahi bilemicek, internetten araştırılamayacak, soruyu bilenlere hediye verirsin
diğer domainler belli zaten, aşk forumlarını hiç açma, spor domaini güzel, aç bi spor sitesi bak keyfine, tüm camiayı takip etmen gerekecek.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5