İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

karar veremiyorum bir türlü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

facebook.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar kaç haftadan beri bir site açamyı dusnuyorum ve karar veremiyorum
örneğin forum kuruyorum ertesi gun siliyorum diyorum bu foruma kım gelsin
sizin önerilerinizi bekliyorum sizlerden encok hagi site kategorsınde önerirse kurcam herhangı bir site onerisi olabilir farketmez akılınız dan nasıl bir site geçıyorsa soyleyın

tepki

0
İyinet Üyesi
Reaction score
65
forum işi artık öldü dle kur bence yada wp
konu içerigin özgün olsun
copy paste yapma zamanla hakettigi yere gelir
uploadlarını kendin yap arşivin varsa
bide upload sitesinden indirme başına para al
en iyisi ohh bide adsense koydummu tamamdır :)

facebook.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
forum işi artık öldü dle kur bence yada wp
konu içerigin özgün olsun
copy paste yapma zamanla hakettigi yere gelir
uploadlarını kendin yap arşivin varsa
bide upload sitesinden indirme başına para al
en iyisi ohh bide adsense koydummu tamamdır :)
güzel Tsk ama biraz daha bekliyim belki daha farklı şeyler vardır

enes5

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
hiç bişey yapma kardeşim kafan çok ağrır :)

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Amacın sadece para değilse sana önerim tek bir konu üzerine forum aç. Mesela cilt sağlığı veya hertürlü hobi konuları veya modifiyeli araba veya cep telefonları veya dizüstü bilgisayarlar. Ben forum açacak olsam mutlaka tek bir konu üzerine açardım. Sitene hertürden çöp ziyaretçi yerine gerçekten o konuyla ilgilenen o konunun müptelası insanlar gelirdi. Belki çok para kazanamazdın ama eğer doğru konu ve doğru site tanıtımı yaparsan bir marka olabilirsin. Aklımda çok iyi fikirler var bu forumlarla ilgili ama gerisi ücrete tabii..:)

Ha kimse gelmez diyede düşünme o konunun müptelası herkesi sitene çekebilirsin ve gerçekten kaliteli konular içeren bir forumum olur. Aslında bunu site olarakta yapabilirsin ama forum pratiklik ve üyelerin daha kolay haşır neşir olabilmesi için her zaman daha iyidir. Portalda olabilir. Forumlu ve anasayfasında forumun ana konusuyla ilgili konular olabilir. Bu arada forum işi ölmez çünkü gerekli sistemin ihtiyaçlarını tam olarak karşılayan tek şey forum altyapısıdır.

BthnKngl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Amacın sadece para değilse sana önerim tek bir konu üzerine forum aç. Mesela cilt sağlığı veya hertürlü hobi konuları veya modifiyeli araba veya cep telefonları veya dizüstü bilgisayarlar. Ben forum açacak olsam mutlaka tek bir konu üzerine açardım. Sitene hertürden çöp ziyaretçi yerine gerçekten o konuyla ilgilenen o konunun müptelası insanlar gelirdi. Belki çok para kazanamazdın ama eğer doğru konu ve doğru site tanıtımı yaparsan bir marka olabilirsin. Aklımda çok iyi fikirler var bu forumlarla ilgili ama gerisi ücrete tabii..:)

Ha kimse gelmez diyede düşünme o konunun müptelası herkesi sitene çekebilirsin ve gerçekten kaliteli konular içeren bir forumum olur. Aslında bunu site olarakta yapabilirsin ama forum pratiklik ve üyelerin daha kolay haşır neşir olabilmesi için her zaman daha iyidir. Portalda olabilir. Forumlu ve anasayfasında forumun ana konusuyla ilgili konular olabilir. Bu arada forum işi ölmez çünkü gerekli sistemin ihtiyaçlarını tam olarak karşılayan tek şey forum altyapısıdır.

Bende Katılıyorum. Sakın Genel İçerikli Forum Açıyım Deme. Forum Olayı Sosyal Medyanın ve Blogların Artmasıyla Birlikte Gördüğü İlgiyi Yitirdi. Sana Tek Tavsiyem Yaptığın Site Niş Olsun. Tek Alanda Yap. Teknik Bilginin Olduğu Bir Forum Açabilirsin . Telefon , Bilgisayar , Modifiye ya da Teknoloji. Blogtada Aynı Tavsiyelerim Söz Konusu. Ve Öncelik Olarak Para Kazanmayı Düşünme Emek vermeyi Ve Zevk Almayı Eğer Gerçekten Emek Veriyorsan Paranı Zaten Kazanırsın... Blog Tavsiyem ;)

facebook.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
çok teşekur ederim hapinize kararımı verdım burdakı onerilerden saolun

konu kapatıldı

vatanda

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Acilen forum sitesi yapacak insan arıyorum. Çok güzel bir fikir plan ve bilgi birikimim arşivim var ama forum sitesi lazım bana. Konu açtım ücretini v.s ödeyecem ilgilenenler mail adresiyle birlikte bana ö.m atsın lütfen. Hafta sonuna kadar dönüş bekliyorum. Not forum sitesi' nin bazı bölümleri ileride paralı hale gelebilecek şekilde olmalı.

301kb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Forum konusunda tecrüben yok önce ücretsiz forum al o forum üzerinde konu ekle uğraşki alışasın yoksa boşa uğraşırsın paranda gider...

http://www.forumer.com/index.php

yukarıdaki siteden ücretsiz forum alabilirsin. Türkçe desteğide var.

bende senin gibiydim forumlardan anlamıyordum ücretsiz bir forum açtım ayarlarıyla uğraştım şimdi bir forum nasıl yönetilir daha iyi biliyorum sende öyle yap.

benimdeneme forumum

http://tvcapslerim.46.forumer.com/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5