chat ege.net

Kararsız Kaldım Yardım Lütfen!!!!!!

bitkicel

Profesyonel
1 adet eskı blogum var 5 yıllık ama son yıllarda yazı gırılmedı yenı baslandı gırılmeye

sızce buna devammı edıyım yoksa yenı bır guncel blog acmalımıyım

http://ilarismedikalhizmetleri.blogspot.com/

blogumuzun çöp olup olmadıgınız nasıl anlarız

yanıtlarsanız sevınırım ....

bir cok sıte analız programı var sızce en saglıklısı hangisi???

loost123

Onaylı Üye
geliştirme hiç. blogger a güvenme hitlendiği zaman google darbeyi vuruyor spamlayarak. kesinlikle bloggera güvenme.

bitkicel

Profesyonel
gezi notlarım tarzı bır sıte acamayı dusunuyorum o zaman bloogerda acmamalımıyım dedım eskısıne eklıyım mı yoksa yenımı acıyım ona karar vermedım

olmadı gezi notlarım dıye bır baslık acacaktım

bitkicel

Profesyonel
Eyvalla bende kararsız kaldım ama sıfır domaın hanı daha stabıl olacak gıbı gelıyor banada

loost123

Onaylı Üye
bloggera güvenmek hüsrandır. açık ve net. çünkü siteyi eninde sonunda spamlıyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Betcup Artemisbet