İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Karikatür Sitesi

sadace

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Arkadaşlar bir karikatür sitesi açmayı planlıyorum.Ancak daha çok googlenin seveceği bir site olacak.Uzun makaleler olacak.Daha farklı bir karikatür sitesi olacak yani.Bu siteyi blogspottan açıcam.Daha sonra .com domain alıcam.Ama blogger hostingini kullanacağım.Ne kadar hit alır.1 ay üstünden hesaplamanızı rica ediyorum.Yani 1 ay sonra şu kadar hiti olur 2 ay sonra şu kadar hiti olur gibi.Teşekkürler :)

KaLpSiZ_

0
Yasakli Uye
Reaction score
1
1 ay üzerinden hesapladım o civarlarda olur. İsterseniz açıp deneyin, beni yanıltın :)

sadace

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
deniycem :D aylık 70 bin arama yapılıyormus.Bizde burdan 3-5 birşey alsak yeter :)

KaLpSiZ_

0
Yasakli Uye
Reaction score
1
İnşallah hocam zor bi içerik ama inşallah başarırsınız

sadace

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
hocam baktımda komik karikatür yazdığında googleye 1. sırada .blogspot site çıkıyor 2. sırada .blogspot uzantılı bir siteye ait.Bende cesaret aldım ordan :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5