İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Karıncahosting Buralarda mı ?

Zafer84

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
www.karincahosting.com 'un hosting müşterisiyim.. Sitemde kısa süreli sürekli kesintiler oluyor bilgi almak için ticket oluşturuyorum herhangi bir cevap alamıyorum site üzerinde iletişim numarasını arıyorum faksa bağlı.. şu an (30.07.12 - 23:55) iki saattir sitem açılmıyor.. Sitede birde %100 Network Uptime Garantisi yazıyor tabiki bunun gerçek olmayacağını biliyorum fakat bu kadar uzun süreli kesintilerde olmaz ya..

Zafer84

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
13 Saattir siteme ulaşamıyorum!.. Hiç bir karınca hosting yetkilisine de ulaşamıyorum!
Böyle saçma şey olmaz ya.

Simasher

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sunucular taşınıyordu benimde gece saatlerinde sitem gelmişti. Şu an daha hızlı açılıyor hatta.Kendilerine destek talebi açın probleminiz devam ediyorsa site üzerinden cevaplıyorlar soruları.

fulltimeonline

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
evet 2 gun bende giremedim sunuclar taşınıyormuş kullancıı adı na göre benim w ile başladığından bayağ gecikti :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5