İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

karıncalar!

E

echo

Misafir
ya bi tane köpük var raid in reklam olmasın ama valide hanım onu bi sıktı 2 sendir karınca marınca iz kalmadı

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
bence ortalığa 10 - 15 tane ağustos böceği at eminim ki hepsi ayar olup dönmemek üzere evi terkedecektir:)

zbahadir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pembekedi' Alıntı:
hayır bi hayvansever olarak kötü bişey de yapmak istemiyorum. yani toplu katliam gibi bişey geçemiyo aklımdan. mamalarını yesinler gitsinler yaf. ne dolanıp duruyolarda evin içinde. her tarafta ordan oraya yol yapıyolar. basmiyim diye uğraşıyoruz. ondan sonra tabi onların yedikleri doluştukları tatlı ne varsa atıyoruz yazık.

Biz güzel güzel idare diyoruz, arada bir bir kaç tanesi yolu şaşırıyor onun dışında evde dolaşmıyorlar. Ben de hayvanları öldürmeyi sevmediğim için kedinin mamasından onlarada veriyorum. İyice beslendikleriinden midir yoksa yeteri kadar erzak topladıklarından mıdır bilinmez 3-5 gün içinde evi terkediyorlar.

xfatihx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
karıncalar bereket getirir derler bırak dolaşsınlar :p

blink

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
onlara google adsense'den bahset, türk tıklamalarına ne kadar az verdiğinden tut'da eft için çektirdiği çilelere kadar...iyi şeyler yemek istiyosa kanada'ya göç etmelerini söyle.belki o zaman sizin evi bırakıp yabancı ülkelere doğru göç ederler :)

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
İnanmayacaksınız ama ilk defa bilgisayarın olduğu yerden bu yıl karınca geçiyor.Burada epey köpekler de havlıyor bu ara.Kimbilir bir bildikleri var mıdır? :)

E

eTre

Misafir
hahaha :D ekşisözlüğe bi konu acın olmazsa karıncalar depremi sezer mi diye :)

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
karıncaları bizim evdeki kalorifer böceklerine tercih ederim, değiş tokuş edelimmi??? :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5