İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

KariyerGrup ile Gerçekten Kazanma Zamanı ! Nedir Bu KariyerGrup ?

CrimineL Potentiel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba Arkadaşlar,

Sizlere elimden geldiğince KariyerGrup'un ne olduğunu ve nasıl güzel kazançlar elde edebileceğinizi anlatacağım. Aşşağıda yazdıklarım haricinde kafasına herhangi bir soru işareti takılan olursa PM atabilir.

Öncelikle Nedir Bu "Kariyer Grup" ?

Arkadaşlar "Kariyer Grup" da kazanç 2 bölümden oluşuyor.

1. Bölüm

İnternet üzerinden belirli kategorilerde online çalışarak gelir elde edebiliyorsunuz. Bu Kategoriler, Microsoft Office Programlarının İnternet Üzerinden Kullanımı İle Raporlama İşlemleri, Web Sayfalarının ve Forum Sitelerinin Yönetiminde Görev Alabilecek Teknik Altyapıya Sahip Kişiler, Online Konferans Odalarında Mikrofon Kullanarak Canlı Yönlendirme Yapabilecek Kişiler, Eğitim Alanında Tecrübeli Online Eğitim Dökümanları Hazırlama ve Sunumunda Görev Alabilecek Kişiler, Yazılı Online Destek Platformumuzda Görev Alacak Canlı Yardım Tecrübesi Olan Kişiler, Çağrı Merkezi veya Halkla İlişkiler Tecrübesi Olan Telefon İle Arama Organizasyonlarımıza Görev Alacak Kişiler, İnternet Reklamcılığı Konusunda Deneyimli , İnternette Çok Zaman Geçiren Kişiler, Facebook , Msn Tarzı Sosyal Paylaşım Platformlarında Reklam Görevi Yapacak Kişiler.

Bu kategorilerde min. 2saat max. isteğe bağlı çalışarak gelir elde edebiliyoruz.

2. Bölüm

En çok kazandıracak sistem budur. (Kendi tecrübeme dayanarak söylüyorum.) Klasik olmayan ve internet tabanlı Network Marketing sistemi. Bu biraz daha ayrıntılı olduğu için detaylara fazla girmiyorum.

Not:
Arkadaşlar lütfen ciddi olarak kazanmak isteyenler yardım için PM yollayabilirler.
Şunuda belirtmem de yarar var. Herkes istediği gibi gidip üye olabilir ama bu işi benim yazımdan öğrenenler azıcık emeğimin karşılığı için bana danışmadan üye olmasınlar, yani ekibimde olsunlar.
Tekrar belirtiyorum, kendim verim almasaydım eğer kesinlikle burda sizlerle paylaşmazdım!

Teşekkürler, Herkese İyi Çalışmalar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5