İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

karluk bu foruma zarar verir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

türkiye1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ne kullandın? 450 TL'ye fit olduğuna göre anca tinere para yetmiştir?..

karluk bana bunu yazmış . karluk tan şikayetçiyim . bilgilerinize . forumumuz seviyesizlere kalmasın. kimse kimseye böyle hitap etmemiştir. böyle yazmamıştır

Karluk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
Sayende meşhur olacağım :alkış: :harika: ;) :şekil: :)
Ama birisinden şikâyetçi olacağın zaman başlık açmak yerine ilgili mesajın köşesindeki tuşa tıklat.

Kunteg

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
12
Bunun için konu açmak yerine mesajın üzerindeki ikaz logosuna tıklayarak şikayet etmen daha hoş ve etik olacaktır.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
report.gif

Bak bu bar mesajın yanında buna basıp mesaj ararsan modlara gider şikayetin.

türkiye1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
kunteg bilgim olsaydı onu yapardım . foruma baktım . şikayet öneri istek bölümünü gördüm . ve yazdım . eğer yanlış yere yazmışsam forum yetkililerinden konuyu silmelerini saygılarımla rica ederim.

Karluk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
kunteg bilgim olsaydı onu yapardım . foruma baktım . şikayet öneri istek bölümünü gördüm . ve yazdım . eğer yanlış yere yazmışsam forum yetkililerinden konuyu silmelerini saygılarımla rica ederim.

Ya boşver, gel barışalım. Benim bi fikrim var, 500 lira ver, barışalım.

ekahya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şakamısın :)

Kunteg

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
12
Karluk' un mesajı çok iyidi gerçekten baya güldüm :D :D :harika:

Karluk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
KARLUK

nasıl iyi eğlenebiliyor musunuz ?

Küçük Emrah'a bağladın ya :( Yemin ederim Türk filmlerindeki kötü adamlar gibi hissettim kendimi. Tevbe edip bu âlemlerden elimi eteğimi çekeceğim. Beni yola getirdin küçük Veysel Karani... Haydutluğa son... :(

Ya arkadaşım, ciddiysen yaşını görünür yap biz de ona göre bazı mesajlarını hoş görelim. Yoksa bi fikrim var, 450'ye bırakırım sana, bu kıyağı da kimseye yapmam ;)

T

trgy

Misafir
Herkesin konu açma ve cevap yazma özgürlüğü var. Saçma konu açarsanız saçma cevap alırsınız, mantıklı konu açarsanız mantıklı cevap alırsınız hem de sayfalarca.

Kısacası düzgün konu açın ki dalga geçmesinler sizinle. Benim konunuzda sorduğum sorulara bile mantıklı bir cevap alamadım.

Örnek mantıklı konu;
http://forum.iyinet.com/php/144351-parse-error-syntax-error-unexpected-t_string.html

Tekrarlamaya devam eder forumu boş boş konularla meşgul ederseniz uzaklaştırma alacaksınız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5