İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Karşılıksız dizin. Acele edin.

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Keşke yazıyı daha büyük yazsaydınız. Ben böle okuyamıyorum... !!!

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Keşke yazıyı daha büyük yazsaydınız. Ben böle okuyamıyorum... !!!

Evet bende okuyamıyorum şuan.Yazıyı biraz daha büyük yazsaydın keşke hatta renkli falan yapsaydın böyle pek dikkat çekmiyo..Bide altı çizili yap daha net olur..

dead86

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Siz kendinizi ne sanıyorsunuz ya... Komiğiniz geldi heralde.

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Siz kendinizi ne sanıyorsunuz ya... Komiğiniz geldi heralde.

Eğer yazdığımdan bir komedi olarak bahsediyorsanız daha öğrenecek çok şeyinizin olduğunu düşünüyorum. Neden derseniz ? Burası forum.iyinet.com ( webmaster forum ) Eğlence forumu değil. Burada eğer sizin gibi bir başlık varsa ve o başlığa tıklayanlar varsa bilinki girenlerin bir çoğu o linkinize tıklar. Ya site eklemek için ya da siteniz görmek için. Bundan dolayı herkese kör muammelesi yaparak o kadar büyük bir link oluşturmanıza gerek yok... Burada hiç kimse kör değil. Kaldıkı o fontta yazmanız sizin açınızdan aynı zamanda bir dezavantajdır. Mesela o kadar büyük bir yazı yazdığınızdan dolayı şahsen ben sitenizi tıklamaya gerek bile görmedim. Hiç bir profosyonel arakadaşın da bu şekilde bir mesaj atacağını sanmadığımdan..

Umarım bı mesajımdan da birşeyler çıkarabilmişsinizdir...

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dead86 ben kendimi insan sanıyorum ve insan gibi konuşmanı tavsiye ediyorum..

diğer forumlardan biraz farklıdır burası daha resmi daha ciddi.. daha olgun..

dead86

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Siz forumculuk oynamaya devam edin arkadaşlar. "yagmayok" admin olman yakındır gayret et. Yöneticilerin gözüne girmişindir bu yazılardan sonra.

Size iyi çalışmalar. Yöneticinize iletin banlasın ok.

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Arkadaşım, gereksiz tartışmalara girme, başlık açarkende daha önce açılmış başlıkları okursan sana neyi yapmaman konusunda yardımcı olur.

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Siz forumculuk oynamaya devam edin arkadaşlar. "yagmayok" admin olman yakındır gayret et. Yöneticilerin gözüne girmişindir bu yazılardan sonra.

Size iyi çalışmalar. Yöneticinize iletin banlasın ok.

Eğer amacım sadece yöntecilerin gözüne girmek olsa idi 2005 yılından beri attığım mesaj sayısı şuan 2000+ olurdu herhalde...

Ama şunu anladım ki yanlış yoldasınız. Eğer bir iş (webmaster) yapıyorsanız (Amatörce de olsa) orada ilerlemek için sadece çok çalışmak hiç bir zaman yeterli olmaz. Öncelikle insanlar hal ve harektlerini kontrol etmesini bilmelidir. Karşısındakini dinlemeli ve içten de olsa bir öz eleştiri yapmasını bilmelidir... !!!

Gerçi neye yazıyorsan bunları size... Nasıl olsa ben sizi birazdan banlatırım dimi !

AycanB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
siteyi ekledim ama scripti hoşuma gitti free sürüm mü

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5