İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Karşılıksız Hosting Sponsorluğu

G

gofretkolej

Misafir
Firmamız Atm Medya,Halka ücretsiz hizmet vermek ve faydalı olabilmek adına yapılmış olan siteler için ücretsiz hosting imkanı sunmaktadır. Bunun karşılığı olarak banner vs istenmemektedir.
Amacımız; internet kullanıcıları için düzenlenen bilgi ve hizmet içerikli sitelerin çoğalabilmesini saplamak ve yaşanabilir bir internet sunmaktır.
* Siteler kesinlikle kanuni olmak zorundadır.
* Hosting alanı sitenin içeriğine ve ihtiyacı olduğu miktara göre belirlencektir. ( ASP desteklidir )

ilgilenen arkadaşların
http://www.atmmedya.com adresinden yada info mail adresinden bizlere ulaşması gerekmektedir.

saygılarımızla

saydin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyide mail adresiniz sitenizde yok profildede görünmüyo nasıl iletişim kuracağız :?:

C

creativeturkiye

Misafir
kardeşim kimsin nesin, ne sponsoru? inmisin cinmisin?
sitende bir telefon bir fax numarası yazmıyor? adresin belli değil. kalkmış " sponsor oluyorum " diyorsun.
Önce kendini tanıt, şu şu imkanları veriyoruz, şirketimiz şudur, şu şu sitelere sponsor olduk, ve şu anki durumları budur. sağladığımız faydalar bunlardır...vs..

Nasrettin Hoca göle yoğurt yaymış.
napıyosun hoca?
Maya tutatacak..demiş..
sonra mı nolmuş?

Domates zamlanınca maya tutmamış..
------

G

gofretkolej

Misafir
Firmamız atm medya ile irtibat bilgileri ( ahtiyaç duyanlar için )
Sahabiye mahallesi Otak Sokak Erbakırcı İş Merkezi No:34/8
Tel: 0 352 222 43 34 - 222 17 03

bunun yanında yeniden hatırlatmam gerekir ki..
bu hizmet hizmet amaçlı projeler ve siteler için uygulanmaktadır. Buhizmetin faydasını soran insanlar için ise sanırım şu cevap uygun olacaktır.
Amaç Türk İnternet Kullanıcısına hizmet vermektir. Bu nedenle, proje yada site sahiplerine bu hizmeti karşılıksız ve ÜCRETSİZ veriyoruz.

Ayrıca yıkıcı açıklamalar yerine ılımlı cevaplar vermeniz ( özellikle böyyle zararsız bir konu için) daha mantıklı olacaktır kanısındayım.
ayrınıtılı bilgi isteyen arkadaşların mail atması tercih edilecektir.

saygılarımla
mustafa bayram
www.atmmedya.com

C

creativeturkiye

Misafir
yıkıcı açıklama değil arkadasım..
hep böyle yapıyorsunuz...sadece sen değil...çoğu öyle..
yazıyor mesajını...açıklama yok..detay yok...sırf mesaj yazmak için..
tabiki eleştirimi yapacağım..yıkıcılık bunun neresinde.
sadece " firmanız kimdir, adresini nedir, telefonunuz nedir, kimsiniz, nesiniz, projeleriniz nedir, nasıl sponsor oluyorsunuz " diye sordum..

eee? sonrada bu eksikleri yazıyorsunuz ve " yıkıcı açıklama yazdınız " diyorsunuz..

inanın artık hiç zevk almıyorum bu foruma yazmaktan..

Forumu kullanmayı bilmiyoruz...

neyse...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5