İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kartal'ın başı dertte!

simsir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
17
Geçen sezon beğenilmeyip gönderilen Cisse, Beşiktaş’tan 320 bin Euro’luk alacağını istiyor. Fransız oyuncu, ödeme yapılmazsa FIFA’ya gitmeyi düşünüyor!

AVUKATINA TALİMAT VERDİ
Kartal bir davanın daha eşiğinde... Geçen sezon Beşiktaş’ta istenmeyip bedavaya Marsilya’ya giden ve orada gösterdiği performansla “Ah ah” dedirten Cisse’nin bir derdi var. Son şampiyonlukta Ernst ile beraber sergiledikleri uyumla başarıda pay sahibi olan Fransız futbolcunun, 320 bin Euro’luk alacağı için avukatına tahsil etmesi konusunda talimat verdiği öğrenildi. Futbol Federasyonu vasıtasıyla girişimler başlatmayı düşünen Cisse, ödeme yapılmazsa konuyu FIFA’ya taşımayı düşünüyor.

SERIC BAŞVURDU BİLE
Cisse’nin yanı sıra parasını alamayan diğer isimlerden biri olan Hırvat Seric de 150 bin Euro’luk alacağı için FIFA’ya gitti. Daha önce sezon bitmeden Mustafa Denizli ile bir görüşme yapıp parasını almak için yardım isteyen defans oyuncusunun, bir ses çıkmamasıyla bu yola başvurduğu ifade edildi. Bu arada, futbolculara verilen mayıs ayının senetlerini ödeyemeyen yönetim ikinci bir sorunla karşı karşıya. Siyah- Beyazlılar, geçen ayla birlikte 20 Haziran’daki ikinci bölüm senetler için kaynak arayışında.

HT

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5