İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

kartımdan fazla para çekmişler

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
bir reseller şirketinden reseller almıştım . 1 yıldır
her ay 60 dolar çekiyorlardı karttan. 2 gün önce mail yazdım ve iptal edin dedim. bana gelen cevapta " kurallar gereği 1 ay daha çekmemiz lazım " dediler.
tamam çekin dedim ama 13 şubatta kapatın dedim. ve hesabımı" downgrade " edin lütfen dedim. yani en azından 60 değilde 35 dolar ödeyeyim dedim.
tamam dediler. 35 +2 dolar çekilecek ve 13 şubatta iptal edilecek.
bugün ödeme günümdü ( 13 ) bi rmail geldi. kartımdan 472 dolar çekmişler..
aylık : 60 dolar + bilmem kaç dolar ekstra trafic + bilmem ne + bilmem ne..
şok oldum..
mail yazdım. bu nedir dedim. hemen kartıma iade edin dedim paramı. ben zaten her ayın 13 ünde ödeme yapıyordum düzenli kartım ile. daha dün downgrade ettirdim paketi. yani 60 dolardan 35 dolarlık pakete geçtim. ve zaten aralık 13 te ödeme yaptım ben ocak ayı için..
bankamı aradım durumu anlattım. fax çekin dediler..fax çektim bugün..

paramı geri alabilirmiyim sizce? bu duruma benzer durum yaşayn var mı geçmişte?

turkcerap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yabancı sirketmi turk sirketmi keske sanal kart kullansaydın

F

fenerli

Misafir
favorites' Alıntı:
yabancı şirket..ve dünyaca ünlü sözüm ona..

yaptığınız alışverişe ait işlem (order) numaralarını yazarak bir mail atarsanız durumu düzelteceklerini düşünüyorum.

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şirkete göndermeniz için bir dilekçe yazabilirim sizin için. Pm atabilirsiniz.

P

Picoo

Misafir
buna benzer birşey banada oldu ev1 serverden vps aldım ve 1 ay kullandım ve iptalini istedim(30/12/2005)Ama baktım ki hesaptan parayı cekmişler onceden (27/12/2005) vps yi almıi oldugum tarih 06/12/2005 tarihi gelmeden paraları cekmişler sonra mail attım ne zaman vericeksiniz diye işlem onaylanınca dediler dün adamlan konustum 11/01/2006 tarifinde yollanmıs dedi paranız. bu gun 13 ü para daha gelmedi neden olabilir?

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
defalarca mail yazdım..şimdi bir cevap geldi..adamlar diyorki :"

neden bankanıza geri ödeme talimatı verdiniz. ilk önce bize yazsaydınız yardımcı olurduk ama madem talimat verdiniz. bankanız bizden alsın..alabilirse "..
aynen böyle yazmış..

bende cevap yazdım :

ne demek alabilirse?orman kanunları ile mi çalışıyorsunuz? size sabahtan beri yazıyorum ama yanıt yok "..

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Hello,

At this time we can not issue a refund because you already contacted your bank to request they give you the money back, without even speaking with us first so we could help you. Therefore, we must now wait 15 - 30 days to see if we receive a chargeback from your bank.
--------------------

15-30 gün içinde bankamdan talimat giderse iade mi yapacaklar? öylemi anladım?

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Siz bankanıza paranın geri iadesi için itirazda bulunmuşsunuz zaten. Buyüzden manual olarak parayı geri gönderemiyorlar. Banka dan gelecek habere göre birşey yapacaklarmış. Bu da 15-30 gün sürebilir diyorlar. Para iadesi için ilk önce onlarla konuşsaydın sana yardım edebilirlermiş. Öylede bir not var..

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
en az 10 mail gönderdim ve bana gönderildi. sadece 1 maili kopyaladım ben !

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi