İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kartvizit Dağıtana, Para Dağıtan site

canaz11

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet Sadece kartvizit dağıtarak sitenin tanıtımını yapacak ve para kazanacaksınız Çünkü her kartvizitte bir şifre var.Siteye girişler şifre ile olduğundan, sizin kartvizitinizde bulunan şifre ile giriş yapıldığında, ziyaretçilerin alışverişlerinden doğan komisyon hesabınıza yatıyor.
Üstelik size ait sayfada arkadaşlarınızın saat kaçta siteye girdiğini ne aldığını ne aradığnı, herşeyi izliyorsunuz.
Size düşen siteyi tanıtmak.Ürünler hakkında öceden bilgi sahibi olup bu ürünü alabilecek olanlara haber vermek.Ve daha bir çok şey.....
İnceleyin olayı görün derim. www.beraberalsak.com

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Güzel bi uygulama , güzel bir site , güzel bir sistem...

Dramatik kısmı bu iş modelini 3 ay öncesine kadar ben geliştirdim sanıyordum fikri aklıma gelmişti ajandamda baş köşeye yerleşmişti.Hatta eklemeler bile yaptım böyle basit halde tutmadım...Acı haberi 3 ay önce aldım:D

Gayet tutabilecek bir sitemdir hem site için hemde alıcılar için çok güzel bir sistem.Yaptığınız tanıtım çalışmasıda yerinde .Yalnız site tasarımı çok kötü , acil olarak prof bir tasarımcının elinden site yaptırılmalı yoksa tanıtım çalışmalarından tam randıman asla alamassınız.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi