İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kaşındım Yahoo domain

DoLLy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Geveze.at' Alıntı:
Ne bicim kartlar kullaniyorsunuz bilmiyorumki. Visa kartim var. Avusturya ya ait. Yahoo nun domain ücreti disinda kartimdan yasal olarak extras hic bir ücret alma hakki YOKTUR.
Bunu yaptigi zaman bir yanlislik olmus demektir.
Dandik kartlari kullanirsaniz olacagi bu.
Tekrar üstüne basa basa yineliyorum. VISA ile alinirsa yahoo ayrica bir ücreti talep etme hakki yok.

Bizde elma armutla almadık elbette. Visa ile aldık. Ama takır takır çekmiş işte.. İade eder, etmez.. Orası ayrı.
"Dandik kart" 'ın tanımını da yazarsan çok memnun olurum.
Visa yada Mastercard logosu olan her türlü kart bankanın sağlamış olduğu değişik özelliklerin dışında AYNIDIR.

discoface,
Sanal kartın sorun çıkarması ise, sadece firmanın kabul edip etmemesi ile alakalı. Yani yeterli limit olduktan sonra para çekip, sonra hizmet vermeme gibi kavramlar değil. Benim demeye çalıştığım şey, yeterli limit ayarlandığında, tek çekimde yapı kredinin sanal kartı ile sorun olmaksızın işlemin yapıldığı. Zaten asıl kimin mesajını baz alarak konuştuğumu tırnak içine alarak söylediğimi görebilirsin.

D

discoface

Misafir
Tyranid' Alıntı:
dostum yahoo da domain 2,99 değil ki herkes öyle sanıyor ama yahoo dan belirli bir hosting paketi alanlara öyle bizim bi arkadaş aldı extre de baktığında 13 ytl kaymış arkadaşa ben böyle biliyorum

sevgili arkadaşım, 15 20 tane domain aldım yahoo dan. domain bedeli 2.99 dolar. hosting falan da almadım.

pexolas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
geveze.at ;
sanal kartlar da bildiğin visa kartlardır.limitini manuel olarak senin ayarlaman dışında bir visa kartı ile sahip olduğun bütün haklara sahip olursun.

yahoo'dan domain kayıt ücreti net 2.99$dır. 15 tane domain kaydettim 3.00$ bile çekmedi henüz. sipariş sırasında yanlışlıkla başka bir şey de sipariş veriyorsanız bir kutuyu check ediyorsanız artar tabi sipariş ücretiniz.

yahoo wallet kullanıyorum ama benden ekstradan da hiçbir ücret çekilmedi.

iletiler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
calisko' Alıntı:
Yahoo dan ucuzya domain alalım dedik. 2,99$ 4 ytl küsür yapıyor sanal kartıma 5 ytl yatırdım almak istedim finale geldik işleminiz olmadı işte bakiye yetersiz felan türden yazı çıktı. sanal kartıma baktım 2,74 kadar para çekilmiş. ben yanlış yaptım diyip tekrar para yatırdım tekrar denedim gene aynı sonuç bu seferde 3,76 çıkmış karttan. kartın bakiyesi yeterli ama ben bir türlü domaini alamadım. nasıl iştir bu ya. ucuz olsun dedik pahalıya geldi bize. gitti mi şimdi paralar. çok değil ama genede yahoo kaptırmak adamın zoruna gidiyor. ben yahoo dan zenginmiyim :)

Aynı sorun bende de oldu, ama sanırım farklı bir uygulamadan kaynaklanıyor. 2. kez domain alınca veya yeni üye olunca fazla ücret alıyo veya üyelik ücreti alıyo.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5