İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kaspersky IS 2011|1 Yıllık|5 Dolar|1 PC

rey_joven

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
KASPERSKY-INTERNET-SECURITY-2011-1-KUL-1-YIL-YASAL-LISANS-SATIS-FIYAT-LISTESI_1245_large.jpg

Kaspersky İnternet Security 2011 Sadece 5 Dolar

Evet arkadaşlar başlıktada belirttiğim gibi 1 yıllık KIS 2011 5 dolar.Ürün key şeklindedir size verilen key ile kolaylıkla Kaspersky kullanabilirsiniz.​

1 Yıl İçin 39$ Ödemeye Gerek Yok!

Kaspersky.com.tr adresinde bu ürünün 1 yıllık fiyatının 39$ olduğunu görebilirsiniz.Ancak 1 yıl için 39 $ ödemek yerine 5 $ dolar ödeyerek yine bu ürüne sahip olabilirsiniz.Ürün aynı üründür aradaki fark ise kaspersky.com.tr de satılan ürünün 34 $ daha fazla olması.Bu ürünün bende kendi bilgisayarımda kullanıyorum şuana kadar hiçbir sıkıntı yaşamadım.​

Ödeme Yolları:
images
images

İletişim:
msn225tr.jpg
:[email protected]

Akyıldız

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
Arkadaşım kaspersky.com.tr den alınmadıda nereden alındı bu lisans?

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Bu ürünün bende kendi bilgisayarımda kullanıyorum şuana kadar hiçbir sıkıntı yaşamadım
Asıl dikkat edilmesi gereken cümle bu sanırım. Lisansı gerçekse ne gibi bir sıkıntı yaşanabilirki? Ben buna kendini ele vermek diyorum :p

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5